Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az létezik hogy 4 év kezeletle...

Az létezik hogy 4 év kezeletlen (felületesen kezelt) pánikbetegség odáig fajuljon hogy november 1. -e óta napi 2-3 órákat alszok?

Figyelt kérdés
0.5mg-os frontint szedek már 4 éve terápiát nem kaptam, most fogok bekerülni a Tündérhegyibe, de egyszerűen már nem bírom, erőteljes pszichoszomatikus tünetekkel jelentkezett és maradt fent 4 éven keresztül a pánikbetegségem, kivizsgáltan nem szervi eredetű szívritmuszavaraim vannak, kihagyogat duplákat üt stb (eköré fókuszálódott minden szorongásom), ezt extrém magas vérnyomás kíséri és 1 hónapja képtelen vagyok 2-3 óránál többet aludni, altatóval is csak 3 órát alszok, frontin adag növeléssel is. Teljesen kimerültem, ez a szorongás és pánikbetegség része vajon vagy gondoljak valami súlyosra? Valakinek volt hasonló? Meddig húzhatom így hogy alig alszom meg emiatt alig eszek és egésznap sokkal erősebb minden pszichoszomatikus tünetem a kialvatlanság miatt? Köszönöm előre is a válaszokat!
2013. nov. 25. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, de 0,5 mg Frontint nem neveznék kezelésnek.

Felületes kezelésnek sem.


Inkább probléma elfedésnek :/


És nem kell ehhez 'pánikbetegség', a gyógyszertől bármilyen probléma kialakulhat sajnos. :( Alvászavar is, ha jól tudom.

2013. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kezelés, amit kaptál.

Ez a tünetekre való kezelés, de a nyugtató nem gyógyítja a pánikbetegséget.

Én is pánikbeteg voltam, elkerültem pszichológushoz, kb. fél éven keresztül jártam hozzá, plusz jógáztam és már nem vagyok pánikbeteg. Teljesen rendbe jöttem.

Megvolt az ok, ami kiváltotta a pánikrohamokat, megoldást kerestünk rá, megtanultam a rohamokat is kezelni, amikor még valamelyest voltak, de ma már azok sincsenek.

2013. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kéti22 válasza:
ezt csak a te fejedben kell eldöntened hogy márpedig nincs semmi bajod .nekem segitett.
2013. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!