Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségnél veletek is...

Pánikbetegségnél veletek is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
pár éve pánikbeteg voltam, de már elég jól kijöttem belőle, azért vannak rosszabb napok, mikor gyógyszert kell még bevennem. viszont most már nem attól félek, hogy rohamom lesz, hanem hogy hasmenésem! ha nincs wc sokáig valahol ahova mennem kéne, el se megyek. és ez barátokkal munka után eléggé befolyásol.. volt ilyen? ha igen, hogy győztétek ezt le?

2013. nov. 13. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hasmenéses inkontinencia googlezz rá
2013. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ez lenne mert ha pl wc van valahol akkor meg is nyugszok :s azèrt köszii
2013. nov. 13. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan szorongás, mint a rohamtól való félelem! Én is mindig mástól féltem pánikbetegként!
2013. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Velem is ugyanez van!!:O Mindig attól félek, hogy rámjön..van úgy sokszor, hogy csak úgy merek elmenni itthonról hogy gyógyszert veszek be mert 'attól biztos jobb lesz'..és megnyugszom. Én is pánikbeteg vagyok. Lelki okok miatt. De sokat segít az is ha valaki leköti a figyelmed..ha valakivel beszélgetsz és nem azon jár az agyad hogy 'na mikor jon ram' mert akkor rád fog...velem ez a baj, hogy még rá is stresszelek/ezen kattogok és gyomoridegem lesz/van és ugye ez hasmenést vált ki.

16/L

2013. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en is szerintem par napig vissza terek a gyogyszerhez.. :\ koszonom a valaszokat, sokat segit a tudat, hogy nem vagyok egyedul ezzel
2013. nov. 14. 20:26
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Nagyon szeretném, ha valaki segítene, aki szintén pánikbetegségtől szenved/szenvedett. Ha van közöttetek ilyen személy, kérem írjon privát üzenetben! Előre is nagyon köszönöm!
2013. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!