Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » VAlami baj lehet? Normális...

VAlami baj lehet? Normális ez? Volt valakinek hasonló? Hüvelyváladékkal kapcs. Kérdés, bővebb lent.

Figyelt kérdés

23. napja volt vetélésem amit műszeresen fejeztek be. Kb 6hetes lehetett, az 5.ik héttől Duphaston-t ill rutascorbin-t kellett szednem, de sajnos igy sem maradt meg(első baba lett volna). A műtét után 1,5 napig volt vérzésem, majd 1hétig barna pecsételés és rozsaszines folyás. Mikor teljesen megszűnt elmentem az orvosomhoz, aki mindent rendben talált. Sőt még 16mm és 14 mm-es tüszöt látott bal és jobb oldali petefészkemben, ami meglepő volt számomra, mivel Clostilbegyt segítségével estem teherbe majdnem 2 év próbálkozás után.Engedélyezte az együttlétet, de csak védekezéssel.

A vetélés utáni 16 . napon éreztem is a peteérést, és azóta összefüggő nyúlós nyák darabokat tapasztalok felváltva fehér sűrű krémes váladékkal. Nem folyás, csak törlés után marad a papíron.

Aggódom hogy esetleg gyulladás lehet, vagy valami hormonprobléma, hiszen ma 23 nappal a vetélés után is ilyen nyúlós dolgot tapasztalok, ami eddig peteérés előtt volt csak jellemző.. Akkortájt együtt is voltunk a párommal, óvszert félidőben vettük fel. Kb 4 napra rá volt megint barna pecsételés, de csak 1-2 paca.

Nem volt sem lázam, sem görcseim, enyhe hasfájás vagy inkább érzékenység is csak peteérés óta.

Van okom aggodalomra és menjek ismét az orvoshoz, vagy normális dolgokat tapasztalok?


2013. máj. 23. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott hogy esetleg ismét peteérésem lenne?
2013. máj. 23. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, de menjél orvoshoz. Elég speciális előtörténeted van, így jobb, ha orvossal konzultálsz.
2013. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, csak nem akarok mindennel hozzá rohangálni, mert már hivtam egyszer mikor elmult a vérzés, megijjedtem mert a kórházban aztmondták 2 hétig fogok vérezni erre másnapra elmúlik...MÉg a végén hipohondernek néz, holott csak rettegek hogy ujra kórházba kell menni valamiért.

Meg hát nem akarok beülni a rendelőbe tele van kismamákkal, és még elég fájó pont. De ha nem múlik elmegyek, csak előbb inkább megkérdeztem. Hátha volt valakinek hasonló tapasztalata. Azért köszi.

2013. máj. 23. 13:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam most egy LH (ovulációs) tesztet és pozitív. Ugyanolyan erős a két csík...A párom hoz haza terhestesztet, remélem nem hoztunk össze most egy kisbabát, mert az orvos kifejezetten megtiltotta. Istenem! Nem hiszem el..REmélem csak dupla peteérésem van.............
2013. máj. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!