Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja? Bővebben lent

Miért csinálja? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy ismerősőm, aki egy 7.es lány (roma, bár ez nem lényeges azthiszem, de ha mégis h át akkor megemlítem:D) és épp valamelyik nap nézegettem az egyik közösségi oldalt, ahol megláttam a nevét egy idegen, EMO-s 17 éves lány képe mellett. bejelöltem, vissza is jelölt még aznap. később felvettem msn-re, elkezdtem beszélgetni vele (ismerjük egymást, bár nem igazán beszéltünk sohasem, nem tudta hogy velem beszél) és kérdezgettem hány éves, hol lakik meg ilyesmik. a lakhelyen kívül semmi nem stimmelt. Aztmondta, hogy a balassagyarmati szent-györgyi gimi és szki-ba jár, ott 11.es, de azt nem tudja megmondani hogy milyen szakon van és hogy ki az ofője, mert épp másnapos. Amikor rákérdeztem hogy miért adja ki magát egy másik lánynak, nem írt vissza sokáig, majd később letiltott. Sok más emberrel szemben is megjácca magát, akiket nem ismerek, meg ő sem igazán. Miért csinálja ezt? mért jó neki? Netán kettős személyisége van, vagy nem tudja magát kifejezni önmagaként?


Nem vagyok vele jóba, de megpróbálnék segíteni neki ha tudnék valahogy.. Nem vagyok roma, de fajgyűlölő sem.



L/15


2009. nov. 21. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy nem tudta hogy kivel beszélt, és olyanokat mondott ami nem igaz! Ebbe mi a probléma??? Miért te egy idegen embernek megadod a lakhelyed lakcímed meg más adatokat??? Én is azt szoktam csinálni hogy hazudok ha idegen vesz fel msn-re! Nem azt jelenti hogy több személyisége van hanem azt hogy van esze!
2009. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

És én is letiltottalak volna! Szerintem azt gondolta pl.: hogy figyeled, kémkedsz utánna stb. És megint mondom, hogy azért csinálja mert van esze!!!

Gondolom most jönnek a lepontozások de nem nagyon érdekel csak elmondtam a véleményemet!

2009. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem derül ki, miért "ragaszkodsz" ehhez a lányhoz. Azt írtad, nem is ismered. Lehet, ő sem téged. Akkor miért várod, hogy "kitárulkozzon" ? Szerintem azt sem tudja, kivel beszélt msn-en (legalábbis ezt írtad). Akkor szerinted nincs annyi esze, hogy ne írjon magáról őszintén, komolyabb dolgokat?
2009. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szimplán óvatos,és okosan tette amit tett. :)
2009. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, Nem értitek.

Átb*sz mindenkit.. akárkivel beszél (pl cuki emos fiúkkal) azoknak is azt mondja amit nekem, és felvettem egy másik címemről, amin elmondtam h ki vok (másik cím bnőmé volt) és úgy is ugyanazt mondta...

2009. nov. 21. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a valóságban is ezt csinálja ráadásul már összekeveri a virtualitással is akkor az már baj.

Ok: például önbizalom hiány, hibás énkép.

2009. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!