Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem rajongok a baratomert...

Ha nem rajongok a baratomert nem is vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Szoval van baratom. Szeretek vele lenni, de ha talalkozunk vagy ilyenek nem vagyok annyira izgalomba meg nem erzem azt, hogy majd kiugrik a szivem a helyerol. Igyekszem jol kinezni, ha vele talalkozok. Ha sokaig nem latom erzem, hogy hianyzik, de sose tervezem a " veletlen" talalkozasokat, nem jarkalok a haza elott, hogy hatha lathatom vagy hasonlok. Szeretem, ha megerint, ha megcsokol. Es ot magat is szeretem. DE az a nagy gaz, hogy rajongani meg mindig idosebb nok irant rajongok. Felnezek az adott nore es kiugrik a szivem a helyerol ha latom, barmi tortenik egybol el akarom neki mondani (mondjuk a baratomnak is) rengeteget gondolok ra es vele sokszor szeretnek veletlenul is osszefutni. Es mindig is szimpatikusak voltak az idosebb nok (20 30eves korosztaly). De ezeket a noket nem szeretem max neha ugy mint egy baratot es sose fantazialok arrol, hgy jarjunk vagyhasonlok. Na akkor most mi van?

14L


2013. nov. 30. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor most en is felteszem a kerdest: na, akkor most mi van?

Van baratod, megis NOKrol fantazialsz...meg mi koze van ennek az egeszseg kategoriahoz?

2013. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En se ertem az egeszet..mert egy fiutol jobban elolvadok mint egy notol meg a fiukhoz vonzodok fizikailag
2013. nov. 30. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő sem érti :D, akkor helyben vagyunk.
2013. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz, biztos tetszik, ahogy öltözködnek, meg hogy ők már magabiztosabbak, esetleg szeretnél rájuk hasonlítani, velük meg lehet olyan "lányos" dolgokat beszélni, amit a barátoddal nem tudsz.

Ennek szerintem semmi köze a barátodhoz, nem kéne a két dolgot összehasonlítani, ezek egymástól függetlenek.

2013. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másként szerelmes, ezt ennyi alapján nem lehet megmondani. Van, akinek sose jut abból a nagy rajongásból. Ez még önmagában nem baj. Legyél türelmes önmagaddal, és akkor majd rá fogsz jönni az érzéseidre szép lassan.
2013. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!