Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mult héten nagyon összevesztem...

Mult héten nagyon összevesztem a szüleimmel és dühömbe a szobámba ököllel az ablakra ütöttem. Ez valami betegség lehet? ) ) ) Többi lennt ( ( (

Figyelt kérdés
Utána aztmondtam hogy macska miatt belecsúsztam és kezemet magam elé tettem...szerencsére elhitték...de miután beleütöttem nemtudom miért ez tetszett... mintha jó dühlevezető lett volna. 1 kicsi üvegszilánkot eltettem és azzal megvágtam tegnap a kezemet és ez is tetszett, ez valami betegség lehet? mostanába eléggé sok a veszekedés itthon

2013. dec. 1. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
ez bizony betegség,depresszió,menj el egy pszichiáterhez (orvostanhallgató) F
2013. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen dobd ki az az üvegdarabot és a nagy energiádat próbáld meg munkával, vagy sporttal levezetni.
2013. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális semmiképp.
2013. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az önkontroll hiánya.

Amikor még egészen kicsi voltál, a szüleid mindent megadtak neked, csak azért, hogy fejezd be a hisztit, amit levágtál.

Most, hogy kezdel nagyobbacska lenni, és meg kellene már tanulni felnőttek módjára gondolkodni, viselkedni. Meg kellene tanulni elfogadni azt, hogy nem mindig kapjuk meg az élettől amit éppen szeretnénk.... szóval, ez a fajta viselkedés is a "hiszti" egy bizonyos formája.

Itt az ideje, hogy változtass az eddigi viselkedéseden, az eddigi gondolkodásodon. A pszichiáter és hasonló okosok max. csak teletömnek gyógyszerrel, hosszútávon jobban jársz, ha az élet pillanatnyi kihívásaival inkább szembenézel és igyekszel önerőből legyőzni, mint a dilibogyók szedésétől várni a megoldást.

2013. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: ha valaki pszichiáterhez megy, az nem azt jelenti, hogy nem néz szembe a problémáival, éppen ellenkezőleg! Az is egy "küzdelem", amíg az ember egyáltalán ráveszi magát, hogy segítséget kérjen.

A Kérdezőnek talán elég lenne egy pszichológus, aki nem ír gyógyszert, viszont segít feltárni a gondok eredetét, és segít megoldani azokat.

2013. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van 1 betegségem. kb 1-1,5 éve derült ki ez is. amikor anyámmal összevesztem volt hogy fejemhez vágta hogy miért nem lettem normális.stb.elég rossz a kapcsolatunk mostanába ezek miatt is.
2013. dec. 1. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Stresszes és dühös vagy, ennek levezetésére pedig a legjobb ideiglenes (hozzáteszem, csak INDEIGLENES!!!!) megoldás a vagdosás, vagy bármi, amivel fájdalmat okozol nagyobbnak. Ez egy ideig szép és jó. Nem sokáig. Egyre több kell majd, és mársohyan nem fogod tudni megoldani a problémáidat, csak ezzel a beteges módszerrel.

Tudom, miröl beszélek, négy évig vagdostam magam.

Szóval minél elöbb kérj segítséget, mert aztán már nagyon nehéz lesz.

2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!