Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent az, ha valaki 13...

Mit jelent az, ha valaki 13 éves korában úgy érzi, bárcsak ne létezne semmi más az életében, csak az internetes szerepjáték amivel játszik?

Figyelt kérdés
Mit jelent az, ha valaki 13 éves korában úgy érzi, bárcsak ne létezne semmi más az életében, csak az internetes szerepjáték amivel játszik? Ez a világból való menekülést jelenti? Esetleg játékfüggőséget?

2013. dec. 2. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Depresszió,játékfüggőség
2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Akkor ezek szerint minden más annyira rossz hogy jobb lenne számára ha nem is létezne. A kérdésedben ott a válasz. Jó lenne ha az a valaki átgondolná mi az amivel nem elégedett, mi hogy néz ki most és milyen az ideál élete amit élni szeretne. Jó lenne ha elkezdene ahhoz szépen lassan közeledni.
2013. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából semmi sem rossz, csak rohadt unalmas az élet. Minden a legnagyobb rendben, jó jegyek. Ha barátok nem is, de haverok vannak.
2013. dec. 2. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a játékok addiktívek, mivel olyan dolgokat tehetsz meg, olyan izgalmakban lehet részed, ami a való életben nem fog megvalósulni. Ha jó a képzelő erőd, akkor könnyen beszippantanak ezek a játékok.


Tudatosan kell kerülni, illetve csökkenteni az adagot belőlük.

2013. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ez azt jelenti, hogy nem vagy elégedett az életeddel. Te is megmondtad, hogy unalmas. Ugyanúgy jelenthet a világból való menekülést és játékfüggőséget is, de ez is mind abból következik, hogy a való életeddel nem vagy elégedett.

Segíthet, ha keresel olyan barátokat, akik szintén szerepjátékoznak. Akkor meglenne a közös téma, játszhattok együtt, de szervezzetek más programokat is, pl. uszoda, pizzázás vagy korcsolyázás. Majd meglátod, hogy a való élet is tud izgalmas lenni (főleg ha majd szerelmes leszel!) :-)

2013. dec. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
kocka vagy ennyi, nincs vele gond, én is szerepjáték függõ vagyok de megvan mellette a magam élete... ha tehetném valószínûleg egész nap ott ülnék, de mivel nem 13 vagyok ezért vannak kötelességeim, én wow-ozom, te mivel tolod?
2013. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!