Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy jó...

Miért érzem azt, hogy jó lenne, ha meghalnék?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy szeretném,ha sajnálnának, stb...,mostis hogy elhunyt Paul Walker, és mindenki gyászolja, síratja,miért érzem,hogy én is szeretném ezt?
2013. dec. 2. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert azt szeretnéd, ha foglalkoznának veled, szeretnének, és sajnálnának...mint azt a barmot, aki pont azt kapta, amit megérdemelt.
2013. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de miért lenne barom?
2013. dec. 2. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert nem tudott normálisan vezetni, és mégis csinálta.

Az a kocsi sztem jó műszaki állapotban vt (eredetileg), az út nem vt havas, az idiótája meg vagánykodott (ki, ha nem ő, a halhatatlan, befutott színészóriás, aki ilyen "frankó" filmben is szerepel), de azon se csodálkoznék, ha lett vna benne vmi, bár azt úgyse hoznák sose nyilvánosságra.

2013. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elég jól vezetett szerintem, műszaki hiba volt, ugyanis a kormány folyadék folyt el, és nem ő vezetett,hanem a barátja :D
2013. dec. 3. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert azt szeretnéd, ha foglalkoznának veled. Valószínűleg nem kapsz elég törődést.

Azért, ha lehet, ne így próbáld felhívni magadra a figyelmet :-) Inkább kezdeményezz te beszélgetéseket a családtagjaiddal, osztálytársaiddal. Meglátod: ha te törődsz velük, az meg fog térülni :-)

2013. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, mert épp arra gondoltam hogy karácsonykor elüttetem magam.
2013. dec. 3. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj: ha elütteted magad, akkor ugyan semmi hasznod nem lesz abból, hogy mindenki téged gyászol és sajnál, nem is fogsz tudni róla... akkor meg? Ellenben a szeretteidnek óriási fájdalmat okoznál...
2013. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most sem azt mondom, hogy nem foglalkoznak velem, szeretnek, meg minden, de valamiért ezt érzem.
2013. dec. 3. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj pszichológushoz. Ez komoly gond is lehet.
2013. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!