Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő depresszió lenne?

Kezdődő depresszió lenne?

Figyelt kérdés

Mióta rosszabb az idő,egyre rosszabb a hangulatom is.Lehangolt vagyok,nincs kedvem szinte semmihez,sok egészségügyi problémám is hozzá járul ehhez,de ami a leginkább zavar az az hogy nincsenek barátaim,a legjobb barátom a párom,akit imádok,és nagyon jó a kapcsolatunk,szinte minden szabadidőm vele töltöm.Mióta együtt vagyunk szép lassan elvesztettem a barátaim( ennek más okai is voltak)de már eljutottam arra a szintre hogy a "haveri szintű" társalgáokhoz sincs kedvem,begubózom,bezárkozom,mintha önmagam árnyéka lennék pár hónapja.Fogamzásgátlót szedek,aminek nyilván van erre kihatása,de muszáj szednem.


20/L


2013. dec. 3. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos lehet annak a jele! :(
2013. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de ne éld bele magad. Depressziót diagnosztizálni pszichiáteri végzettség kell. A szomorú vagyok, meg bezárkózok kevés. Amíg nem jönnel elő komolyabb gondok tegyél magadért. Most még lehet.
2013. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha igy haladsz tovább akkor lehet hogy tényleg depresszió lessz a vége, de ahogy az előttem szóló is mondta, most még van időd tenni ellene. A saját és párod érdekében ne hagyd hogy tényleg depresszióba süllyedj mert annak nemmindig van jó vége.
2014. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!