Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kegyetlenül unatkozom! Mivel...

Kegyetlenül unatkozom! Mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés

Olyan a szobám mint egy nagyipari műhely:

- forgácsológépek

- dekorációsgépek

- informatika laboratórium

- Kémiai labor-részleg

Szépségápolási stúdió felszereltség

...stb

És nem köt le semmi!

Annak ellenére hogy szeretem csinálni amit éppen csinálok nem köt le! Sokan irigyelnek a tudásomért a kreativitásomért és a gyors problémamegoldó készségemért!

Most mégis nem tudom mi tévő legyek!

Olyan érzésem van mintha a halált kívánnám annyi különbséggel hogy ragaszkodom az életemhez, körbe körbe járkálok és nem tudom mit csináljak!

Éhesnek érzem magam, de nem kívánok semmit enni.

Mi lehet a gond? Mi az ami érdekelhetne engem!

Utálom az embereket szóval közösségi dolgok kizárva!



2013. dec. 3. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem vagy 100as:DDD
2013. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hellsing71 válasza:

Próbálj meg rájönni, hogy mi érdekelne, pl. internetes állásajánlatokat böngészve, vagy tanfolyam listákat nézegetve. Aztán kösd le magad tanulással.


Vagy egy új partnerrel :)


Vagy jelentkezz önkéntesnek. Talán megismersz valakit, aki majd motivál valami új dologra.


A forgácsológép + szépségápolás érdekes párosítás :-)

2013. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A gazdagok nem dolgoznak minek!

És miért ne körömstúdió és esztergagép egy helyen! Csak hogy ne legyen unalmas! :D

Amúgy az egész alsó szint az enyém! Falak vannak közötte csak egy szobának mondjuk!

2013. dec. 3. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
második válaszoló,hagyjad már.:DD kamu.. vagánykodna,hogy burzsuj , közbe meg seholsemmisári
2013. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézzél filmeket... és nem csihi-puhi filmekre gondolok, ahol csak az efektek azok amik érnek valamit, hanem komoly, mély mondanivalójú filmekre, amik megmozgatnak agyilag.
2013. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!