Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Néha előforful, hogyha unatkoz...

Néha előforful, hogyha unatkozom eszm, mint modnjuk most is. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér 170cm/53kg. De mit tegyek amikor unatkozom? Ilyenkor csak ehetnéhem van. És nem szertnék hízni.
2013. márc. 10. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális ugyanis sajnos én is így vagyok ezzel.. én is körülbelül olyan magas meg súlyú vagyok mint te, és detto nem szeretnék hízni. hát a megoldás az hogy ellen kell állni a kísértésnek ami pedig nagyon nehéz... próbáld lefoglalni magad, amikor nem tudsz a kajálásra gondolni, és ne csak ücsörögj. remélem tudtam segíteni
2013. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Csak az a baj, hogy ilyen időben, miközben kint szakad az eső. Meg most a barátom sincs itthon, hogy lefoglaljon, nem igazán tudok mit csinálni. Tanulni meg már tanultam délelőtt. Szinte az egész délelőttömet áttanultam.

Most pihizek egy kicsit. De nem sok mindent tudok csinálni.

2013. márc. 10. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rágcsálj zöldséget,olyan gyümölcsöt amiben kevés a cukor(pl.savanyú alma),vagy egyél kefírt,joghurtot.Így az evés mellett nem viszel be sok kalóriát.
2013. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Főleg ha lenne itthon pénz rá. =/ Így is vagy margarinos zsemlét vagy sima zsemlét eszem. Illetve kenyér.
2013. márc. 10. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül pénz kérdés. Egy kiló alma kb. annyiba kerül,mint egy kiló kenyér,de egy kis répa saláta sem drágább.Joghurtot,kefírt már lehet 40-50ft-ért venni, nem fontos a 100 ft-os Danone.
2013. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olajos mag, zöldségek, gyümölcsök. Szalonna.


Mind olyan étel, ami nem káros annyira, hogy hízást okozzanak. Pénz kérdése persze, ha 100 forint egy kiló liszt, akkor nyilván ez lesz a legolcsóbb amit enni lehet.. hogy ennyibe kerül egy kiló káposzta is, az mindegy :)

2013. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5-s tudod szerintem a szüleim biztos nem répára fogják költeni a napi kenyér árát... amikor sokszor csak arra, vagy éppenséggel 10db zsemlére van pénzünk.

Lehet neked nem pénz kérdés, de nekünk igenis az.

2013. márc. 11. 18:21
 8/8 anonim válasza:
Szerintem... ÉLJ.
2013. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!