Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom 4 napig bevenni az...

Nem tudom 4 napig bevenni az antidepresszánsomat. Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Pénteken vittem le a gyógyszertárba a receptet, de meg kell rendelniük. Mondtam hogy nem probléma, mert van még (azt hittem van még egy levéllel). Tegnap este vettem észre mikor akartam elővenni az utolsó levelet, hogy nincs több. Akkor be is ugrott hogy múltkor kidobtam a dobozt. Kedden tudok csak a gyógyszertárba menni a munkám miatt, és nem tudok leküldeni hétfőn senkit. De az az egy nap már nem oszt, nem szoroz. Mi lesz most? Úgy tudom nem szabad hirtelen abba hagyni. Két szem 20mg-os Citagen-t szedek. Két hónap múlva kell a dokinőhőz visszamennem, és akkor kezdenénk csökkenteni az adagot.

Egyet vegyek majd be? Vagy kettőt? Lesz valami tünete? Megint visszaesek? Most mit tegyek?


2013. dec. 7. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be néhány szem vitamint, az egyik éjszakát virraszd át, és vedd körül magad vidám színekkel, de leginkább sárgával. Akkor kevésbé valószínű, hogy visszatér.
2013. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Ha nyugtalan lennél, akkor vegyél be nyugtatót.
2013. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Nyugi.
2013. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!