Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Merjek bevenni a frontin...

Merjek bevenni a frontin 0,25-ből? Milyen hatása lesz, nem szeretném ha nagyon kiütne?!

Figyelt kérdés
Az orvosom írta fel,szorongásos,depresszív tüneteimre,és hogy tudjak aludni. Tegnap kaptam,de még este sem mertem bevenni belőle,mert egész nap egyedül vagyok a 2éves kislányommal,és nem tudom hogy hatna rám! Félek hogy nagyon elalszom!

2012. febr. 17. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
0,25 nagyon kevés és gyenge. Vedd be nyugodtan.
2012. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem NE VEDD BE!!!!!Inkább igyál egy nyugtató teát.Utálom a frontint!!!!(más néven xanax)Vagy legyen inkább természetes alapanyagú.Nagyon hamar rálehet szokni.Előbb 1 azután2 majd 3...és így tovább.A doki pénzt kap a gyógyszer cégtől.Nem téged néz.Különben is ettől vannak gyengébb nyugtatók is ha már valóban kell.
2012. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz rászokni, ne vedd be. Inkább gyógynövény alapú vagy homeopátiás készítményt vegyél, esetleg gyógyteát.
2012. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Most akkor gyenge vagy erős a frontin??? Próbáltam már hemós bogyókat(Valeriana,sedatif pc,és még egyebeket),de semmit nem ért. Ahogy a teák sem.

De muszáj hogy valami segítsen,nagyon rossz passzban vagyok! A dokim nem rögtön írta fel,először voltam mindenféle kivizsgáláson! Legutóbb hasi uh-n,mert folyton hasmenésem van. Kiderült hogy szervi bajom nincs,kizárásos alapon az idegtől van.

Ha nem lenne a kislányom,gondolkodás nélkül bevenném,de így tartok tőle!

Mennyit vegyek be?

2012. febr. 17. 15:16
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Vedd be a felét, az tényleg nagyon kevés, és meglátod, mennyire hat. Én egy időben 3 X 1-et szedtem, elég sokáig, mégsem szoktam rá.
2012. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen súlyos tüneteid vannak, és nem használ a gyógynövényes bogyó, akkor próbáld meg bevenni. Legelőször csak negyedet, várj egy órát és ha nem érzel tőle semmit, akkor vegyél még egy negyedet be. Szerintem csak feleket szedj. Ha ez nem használ akkor térj át egészre. Nekem generalizált szorongásom szokott lenni. Jelenleg gyógyult vagyok, de én nem szoktam rá a Xanaxra. Ha jobban leszel simán le tudod építeni. Ha nem áll le a szorongás, akkor csontsoványra is fogyhatsz az étvágytalanság és a hasmenés miatt.
2012. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Nos ez amit itt összehordanak egyesek, baromság.


Ha nem tudod magad lenyugtatni, gyógyszeresen kell feldobni magad. Ez nem jó megoldás, de bizonyos helyzetekben elviselhetővé teszi az elviselhetetlen napokat. Fontos tudni, hogy hosszú távú megoldást ne várj tőlük. Ahhoz rendbe kell tenni az életedet.


A gyógynövények, homeopátia pont annyit segítenek, amennyit el tudsz érni egy pohár vízzel, ha erősen hiszed, hogy az jó lesz.


Amelyekben tényleg van hatóanyag, azt már sokkal pontosabb adagolásban kiadták gyógyszerben is. Sötét idióták.


0,25 Frontintól nem kell félni, akár többet is be lehet venni, de nem tudom, mennyire bölcs dolog egy kisgyerek mellett. Alváshoz, az rendben van.

2012. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Kedves 7/7es!Még is kinek képzeled magad,hogy másokat le sötét idiótáz?És miből gondolod hogy a te válaszod egy tudományos magyarázat?Szállj magadba és gondolkozz miket írsz és mikkel illeted itt az embereket te idióta vad barom!!!
2012. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
Bocs 7/8as!
2012. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Annyi eszed nincs, hogy a kommentek számozását megértsd. Bújjál el egy sarokba, és szégyelld el magad.
2012. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!