Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon összevagdostam az...

Nagyon összevagdostam az oldalamat, mit csináljak, lehet, hogy varrni kell?

Figyelt kérdés

Új volt a penge, még éles, kicsit megszaladt. Órák óta vérzik, már 3-szor cseréltem rajta kötést, mert átázott és a ruhám is.

Lehet, hogy varrni kell?

Hülyézős kommentekből most nem kérek, tudom, hogy hülye vagyok!



2013. dec. 8. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt!!! De komolyan!!!
2013. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Mi a probléma? Ezt akartad, örülnöd kellene.
2013. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De akkor lebukom vele, és elvisznek, pszichiátriára vagy a traumatológiára?

Igen, ezt akartam, de nem lebukni vele!

2013. dec. 8. 21:55
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
megérdemled,idióta...most meg ide jössz siránkozni,meg sajnáltatni magad..mi a szarért léteznek ilyen emberek mint te,ezt nem értem..őrült vagy? nyomorék...
2013. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hívj mentőt, össze kell varrni és el is fertőződhet, mostmár késő azon bánkódni, hogy lebuksz, egyébként nem zárnak be sehova, emiatt ne félj
2013. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Mókuska, két dolog közül választhatsz:

- Vagy kussolsz és reggelre elvérzel

- Vagy szólsz a szüleidnek és kapsz ellátást a sebeidre is, az elmebajodra is

Te döntesz.

2013. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem zárják be? Bezárják, de 1 héten belül kiengedik. Én nem hülyézlek, de miért bántod magad? tudom, hogy az öncsonkítók azért keresik a fizikai fájdalmat, mert a lelkit akarják ezzel elnyomni. De miért kellett?

Ha órák óta végzik, az egy mély seb. Nem tudom hány éves vagy, mert ha fiatalkorú, akkor necces lesz. Ha idősebb, akkor önként menj el egy kórházba, de többet ne csinálj ilyet.

2013. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Orvos, de addig is egy szorító kötést tegyél rá (még egyszer). A varrás nem elkerülhetetlen, de ezt így az olvasottak alapján nem tudja senki sem eldönteni.


A többiről meg majd beszélgethetünk, ha gondolod. De először lásd el magadat és fordulj segítséghez.

2013. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
miért vagdosod magad,attól mi lesz jobb?? vagy csak felakarod magadra hívni a figyelmet,tessék...itt az alkalom,mondjuk még megis érdemelnél 2 büdös nagy pofont a szüleidtől.....és mehet a lepontozás!
2013. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
82%
Hagyjátok már szerencsétlent, van most elég baja. Írta is, hogy az ilyen kommentektől kíméljék. Megtudod nézni milyen mély a seb? Nem tudsz szólni valakinek, aki mondjuk átmenne hozzád ma, hogy megnézze élsz e még, mert ha reggelre így elvérzel az nem lesz ám vicces, én inkább hívnám az ügyeletet, elmondod nekik mi van és ha szerintük kell orvos, akkor légyszíves ígérd meg, hogy elmész a kórházba. Max kitalálsz vmit, a pszichiátriára meg nem feltétlen kerülsz
2013. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!