Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-ok! Nektek van...

Hosszúhajú kérdése:

Borderline-ok! Nektek van munkátok? Tudtok dolgozni a betegséggel?

Figyelt kérdés
30 feletti nő vagyok, nagyon nehéz összeegyeztetnem a betegségemet a munkával, ezért többnyire vagy felmondok, vagy kirúgnak. Jó ideje nincs munkám, ha van, az is csak alkalmi. Le vagyok százalékolva, most 40%-on vagyok. Azért kérdezem, mert kevesen értenek meg, ezért tudni szeretném mások hogy vannak vele.

2013. dec. 9. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nos én nem vagyok az a klasszikus borderline, hanem elkerülő-borderline keverék. viszont tudnék dolgozni, ha nem lenne agorafóbiám. szenvedtem nagyon a munkahelyen is, amikor volt, de próbáltam nem mutatni mások felé,így nem is nagyon sejtettek semmit.
2013. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején hatalmas lelkesedéssel vagyok, aztán ez napról napra csökken... Vagy ha egy kellemetlen szituáció történik akkor másnap már fel sem akarok kelni és bemenni...

Nincs munkám.

2013. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, de a nagyon durva hangulatingadozásom miatt elég nehéz. Szerencsére a kollégák tekinettel vannak rám.

Ha nagyon ideges vagyok, akkor megvannak a megoldásaim, bármennyire kínos.

2013. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Szia!! 24 éves vok, pályakezdő, és bordis. nincs munkám, nemrég behivtak közmunkára, de már most elegem van belölle... az emberek, a sok nagypofájú öregasszony, stb... Ha volt is munkám eleinte lelkes voltam, aztán pár hét után kivágtak... tervezgetem inkább ráhagyom és lemondok mindenről... egy kérdés: Te h lettél leszázalékolva vagy a bordi miatt lettél leszázalékolva?
2014. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!