Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy elfelejtek...

Mitől lehet, hogy elfelejtek dolgokat, néha dadogok, vagy nemtudok kimondani valamit?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja van, és nem állandóan, csak előfordul. De néha mesélek valakinek valamit, és mesélés közben egyszercsak elfelejtem, hogy mit is magyarázok. Vagy 1-2 szót dadogva mondok ki, esetleg, ki se bírom ejteni. Másoknak fel se tűnik, mert olyan kevés alkalom, de engem akkor is zavar. Kezdek mehülyülni? amúgy 18 vagyok.
2008. szept. 23. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen arról van szó, hogy mostanában kicsit dekoncentrált vagy, elkalandoznak a gondolataid és nem mindig figyelsz oda arra, amit mondasz. Nekem is volt ilyen korszakom, aztán mikor rendbeszedtem magam, elmúlt.
2008. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dadogás nálam is van. Én 25 vagyok, és egyszer kiskoromban nagyon megijedtem valamitől és elkezdtem dadogni. Jártam logópédushoz, nagynehezen rendbejöttem mire suliba kerültem. De néha mostanában előjön és akkor én sem tudok kimondani bizonyos dolgokat. És olyan is van, hogy szavak nem jutnak eszembe. Pl olyan hétköznapiak mint a büszkeség vagy önbecsülés. Tehát nem olyan szavak, amiket ritkán használok, hanem amik szinte minden naposak. Nálad nem volt ilyen dadogás kicsinek?
2008. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy picivel többet pihenni,az agy túlságosan tele van információkkal.Magnézium és B6 kitűnő!
2008. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!