Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a saját magamról kialakított képemet (ami nagyon negatív)?

Figyelt kérdés
Nem szeretem magam mert rondának látom magam amikor a tükörbe nézek, nem mondta még senki hogy ronda vagyok, de nekem még sem tetszik a testem.
2009. nov. 24. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

[link]


És mindjárt pozitívan látod Magadat és a Világot...:)

2009. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

www.agykontroll.hu

semmi nem lehetetlen

2009. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Mindennap esténként mondj 10 olyan mondatot, hogy én jó vagyok mert...és mondj ide valamit. Nem kell nagy dolgonak lennie. Lehetnek apró dolgok. H lementem a boltba. Hogy leckét irtam, hogy meghallgattam a barátnőmet. A programozás a lényeg. Hogy Te jó vagy:)
2009. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, de próbálj meg ne foglalkozni ezekkel a gondolatokkal...ha eszedbe jut, akkor kezdj bele valami másba(pl. házimunkába), hogy ne gyötörd magad.Valószínüleg lány vagy, szóval szedj össze magadnak valami pasit. Tom, hogy ilyen énképpel nehéz ügy, de nekem bejött és tök rendben vagyok már-sőt, most már inkább vissza kell fognom az öntömjénezeést XD
2009. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tévedtél, pasi vagyok:D
2009. dec. 3. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kamasz vagy, akkor ez pont normális.

Ha nem, keress egy dolgot, amit szépnek találsz. Nézz a tükörbe, és mondjad magadnak: hálás vagyok a szememért, vagy a fogaimért, vagy a a hajamért, stb. Minden nap találj mellé valami mást is.

Tudod, én meggyógyultam rákból. A kemo alatt kihullt a hajam. Amikor visszanőtt, már tudtam hálás lenni azért, hogy van hajam, és hogy visszakaptam a fizikai jóllétemet. Azóta gyönyörűnek érzem magam.

Ja, és akik pirosat viselnek,azoknak van a legnagyobb önbizalmuk, a sárgában pedig azok járnak, akik leginkább elégedettek a külsejükkel. Nem talpig piros, és talpig sárga. Csak mondjuk egy blézer, vagy blúz. Nem csilicsáré mintásat gondolok. Ha pedig nem tartod szépnek magad, növeld az érzést a szín viselésével. Ha először nagyon idegen, vegyél fel egy sálat, vagy nyakkendőt, vagy egy alsót. Elsőre ennyit tudok hozzátenni.

2009. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök hogy kigyógyultál a rákból!:)
2009. dec. 3. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy ez jó ötlet-e, vagy bunkóság, de esetleg nézhetnél képeket nálad sokkal szerencsétlenebb emberekről.

Nem kedves dolog, az tuti, de legalább kicsivel szerencsésebbnek gondolod magad, nem?

2009. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem nincs szükség agykontrollra. :) csak gondolj bele... minden ember más és más, nincs 2 egyforma. attól, hogy nem felel meg valaki az aktuális ideálnak, még szerethetik... a szépség nem nélkülözhetetlen a boldogság eléréséhez :)
2010. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!