Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb agyserkentő?

C0r3 kérdése:

Melyik a legjobb agyserkentő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nincs szükségem másra, pusztán tablettára. A többi már rég megvan. Szuperjó jegyeim vannak így is, viszont a céljaimat képtelen vagyok megvalósítani. Ahhoz kicsit több kéne. Amit eddig próbáltam: szójalecitin, q10, omega3. Na már most.. Észleltem pár káros hatást például a szójánál. Ginkgo biloba nem kell, a ginzeng ugyanúgy ki van zárva. Túl sok negatív hatása van.. Próbáltam a memolife maxot és nagyon durván felpörgött az agyam. Matekversenyen továbbjutottam, és aznap este amikor bevettem olyan durván felerősödtek a gondolataim, hogy az arcokra,helyekre kristálytisztán képes voltam emlékezni. Még egy épületet is tudtam volna építeni a fejemben. Viszont szójalecitin.. Nem akarom tönkrevágni magam. Mást pedig nem nagyon találtam. Nem tudom, hogy ki mit használ, de nekem eddig csak a Memolife max vált be. Egyáltalán ha mondhatjuk ezt 2 használat után. Akinek van valami jó ötlete az nagyon kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm!

2013. dec. 17. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Igyál egy fél deci pálnikát, attól felpörög az agyad. :D
2013. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
a szex
2013. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ismertem olyat aki egyetem alatt kétpofára zabálta ezeket, nootropilt, lucetamot. Este nem szabad bevenni mert nem fogsz tudni aludni, de egyébként hatásos. Tanulási nehézségekkel küzdő gyerekek is szedhetik, de főleg memóriazavarral küszködő időseknek írják fel.

Mellékhatása lehet szédülés vagy émelygés. Amúgy vényköteles.

2013. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vényköteles tablettákra gondoltam. Elég lenne valami memolife maxhoz hasonló :D
2013. dec. 19. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szedjed a memolife-ot. Annál hatásosabbat nem nagyon találsz vénynélküli szerek közt. Van még egy pharmaton vital nevű kapszula azt is kipróbálhatod
2013. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szójalecitintől nem lesz bajom? Elvileg a szója rohadt káros, csak megpróbálják sikertermékként eladni.
2013. dec. 19. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
szóját ne! bár már elmúlt jó sok idő, nem tudom kipróbáltad-e azóta. májra káros meg a vesére, bár már mi nem az rá? mondanám hogy egyél sok gyümölsöt, de azok lehet hogy annyira nem hatésosak...
2014. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Fogadd el a kórlátaid !


Amúgy a szója egészséges, a szójalecitin direkt jó tanulásra, tartalmazzák is a Memo life tabletták

2014. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!