Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre mi a legjobb...

Pánikbetegségre mi a legjobb gyógyszer?

Figyelt kérdés

Egyre súlyosbodó rohamaim vannak és nem tudok épp ésszel gondolkodni, aludni, folyton szédülök, és állandó jelleggel "fulladok".

Melyik gyógyszert, nyugtatót ajánlanátok?

Komolytalan válaszadók kérem kíméljenek!



2013. nov. 23. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj el orvoshoz a tüneteiddel, mert hiába ajánlanánk valamit, lehet valamilyen összetevő végett nem szedheted..
2013. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb nyugtató, ha beleveted magad a tevékenységekbe, mellette ügyelsz az elegendő pihenésre is és igyekszel nem foglalkozni a tünetekkel!A bátorság és makacsság a legjobb mód, amivel ezt le lehet győzni!Mert minél jobban figyelsz rá, minél inkább félsz és aggódsz miatta, annál jobban maga alá gyűr!Én megjártam ezt a poklot, hogy kb 2 évig már az utcára sem mertem kimozdulni, azt hittem örökre ez marad, bezártság és rosszullét.De nem szedtem dilibogyót, mert attól is féltem.Aztán rákényszerített az élet, hogy megmakacsoljam magam és igenis kimozduljak egyedül, ha nem akarok éhen dögleni.Nem mondom, hogy könnyen ment, gyakran előfordult, hogy fél útról haza fordultam, de elhatároztam hogy holnap is megyek, ha kell, négykézláb indulok.

És lassan de biztosan eljött a javulás!Ahogy nőtt a magamba és Istenbe vetett hitem, úgy múltak el a rosszullétek és félelmek is, gyógyszer nélkül!

Egyedül a citromfű tea volt az, amit nyugtatóként ittam, az is segített valamennyit, de vannak gyógynövényes nyugtató tabletták is, azt szedheted mellékhatások nélkül.


"Mert nem a félelemnek lelkét adta nekünk az Isten, hanem az erő, a szeretet és a józanság lelkét.”


Jobbulást kívánok!

2013. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszert, nyugtatót nem tudok ajánlani. 10 éve én is tapasztaltam a leírt tüneteidből néhányat. A fulladásérzést először kivizsgálták, hogy nem-e szervi eredetű (nem az volt). Az érzés mégis annyira valós volt, hogy nehéz volt elhinni, hogy rendben vagyok fizikailag.Gyógyszert is szedtem , de nem éreztem hatásukat.

A sport segített-kerékpározás, futás.Az, hogy lefárasztottam magam, már elég jó stressz levezető volt. A rendszeres mozgás, javította az általános közérzetem.A sportteljesítmény folyamatos javulása jót tett az önbecsülésemnek. Kb. 8 éve a fulladásos tünetek megszűntek.Sportfüggő lettem, de ez nyilván jobb, mint gyógyszerfüggőnek lenni. Mindig foglald el magad.Menj gyakran a friss levegőre.

2013. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én az orvost javaslom.. én is fulladtam, szédültem,meg hirtelen szívdobogást kaptam, majd elmentem a dokihoz és kiderült, hogy vérszegény vagyok.. vasat kell szednem, de nem vagyok pánikbeteg .. egy egyszerű vérvételből kiderült
2013. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el és hidd el,ha hülyeséget mondd/nem neked való gyógyszert ír fel akkor nem szidni kell a világot hanem visszamenni szólni hogy valami nem oké.
2013. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pánikbetegségnek sok fokozata van, és nem mindegyikre hatásos a gyógyszer. Először tájékozódj:

https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k

2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a figyelmedet a betegségről,élj mindig a jelenben,és amikor úgy érzed jön a baj,azonnal szólj valakinek!!!
2013. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz,és majd a tüneteid alapján írja fel,nem mindenkinek válik be ugyanaz a gyógyszer.
2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!