Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok így magamba...

Miért vagyok így magamba fordulva? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

17/F

Már vagy 2 hónapja rossz kedvem van és nem látok kiutat..

- Nincs már konkrét baráti köröm már nem sok mindenkivel tartom a kapcsolatot, mert megváltoztunk, szóval itthon nincsenek "jó" barátaim, bent a suliban viszont van egy-kettő..de az bent van és még nem is olyan nagyon jó barátok.

-Rossz az idő, nem lehet kint semmit sem csinálni. Amúgy sincs semmihez kedvem, mindig elgondolkozom a rosszon és magamba fordulok.

-Semmihez nincs kedvem, nincs kedvem találkozni vagy lemenni haverhoz, nincs kedvem gépezni, nincs kedvem foci edzésre menni és ha megyek motiválatlan vagyok. Tanulni sincs kedvem és ezért 3-as leszek sok mindenből.

-Most nem rég jött az is, hogy egy éve volt, hogy szakítottunk a barátnőmmel és mostanában nagyon hiányzik, olyan szép lány egyszerűen nem tudok rajta túl lenni. Próbálkoztam azóta már 4 lánnyal, de egyszerűen egyik lányra se tudok úgy tekinteni, mint ő rá. Még egy ilyen szép, természetes barátnőm tuti nem lesz..Ritka az ilyen.

- Ezen a héten kedden este sírtam is, csak úgy kijött belőlem ez az egész, nem bírom, hogy ennyire rossz a kedvem..felemészt ez a dolog teljesen..

-Úgy érzem, hogy valami hiányzik az életemből..

Most jön a téli szünet, nem lesz suli..itthon unatkozok majd es megjobban magamba fordulok majd..meg belegondolni is rossz.

Pedig mindenem meg van ..rendes ruha, telefon, eszek rendesen, nyugodt család, szeretnek az emberek, megbíznak bennem nagyon sokan, más ember örülne, ha ilyen élete lenne. De velem nem tudom mi van..

Mit tegyek? Várjam meg a ravaszt, talán jobb lesz?


2013. dec. 19. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
*tavaszt
2013. dec. 19. 21:07
 2/2 anonim ***** válasza:
szedj D vitamint meg egyéb multivitamint. sokaknak az elég ilyenkor. létezik olyan hogy téli depresszió.
2013. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!