Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok! Ti mit csinálto...

Depressziósok! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy amikor rám jön úgy igazán a rosszkedv, semmihez nincs kedvem, olyankor mivel tereljem el a figyelmem! Például ha itthon vagyok. Ti miket szoktatok csinálni?
2013. dec. 21. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elterelni, hanem gyógyítani kell.
2013. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem mindig rossz kedvem van már nagyon rég óta, kivéve akkor amikor beszélgethetek a legjobb barátommal. Attól jobban érzem magam.
2013. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, de nyilván nem pár nap alatt fogok helyrejönni! Második köszönöm!
2013. dec. 21. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tehetetlen vagyok olyankor... nem érdekel semmi, se ha 'kötelező' se a hobbik és csak fekszek, de nem lustaság miatt... Általában elalszok és mikor felébredek egy idő után megpróbálom rávenni magamat valamire, amit szeretek csinálni, bár sokszor az se megy és inkább csak nézek ki az ablakon.


Próbálj te is olyat csinálni amit szeretsz és elfoglal, esetleg filmezz.

2013. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
rajzolni soktam,festeni,vagy olvasni,és ha olvasok akkor kizökkenek a saját problémámól,elterelődik a figyelmem,nekem ez szokott segíteni,vagy felívom egy barátomat
2014. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!