Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "A hely-magadért" alapítványró...

"A hely-magadért" alapítványról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Járt már valaki oda? Tudna mesélni róla, mi hogyan folyt, ilyesmi? Nem drogos vagyok, depresszió, zárkózottság és egyéb dolgok miatt javasolták nekem.

#Csernus #magadert.hu
2013. dec. 21. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csernus Imre alapítványa, teljesen ingyenes, én voltam ott sokat, de ott tényleg dolgozni kell magadon és elég kemény visszajelzéseket adnak a többi csoporttagok és a segítők(egyébként ők hitelesek nagyon, mert érintettekből lettek segítők. Mindig van nyitókör ahol elmondják hogy ez nem melegedő hanem itt tényleg tenni kell magadért.Gyógyszert, alkoholt nem tolerálják.
2013. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen problémával mentél ha szabad tudni és mennyire volt hasznodra az ott lét? Mennyire segített?
2013. dec. 24. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szorongás, depresszió. Jó pár hónapig jártam csak nekem túl kemények voltak a visszajelzések így egy idő után abbahagytam. Hiba volt.Amúgy tényleg hasznos. A csoport aktuális létszámát nem lehet mindig tudni, valamikor csak pár ember van lent, akkor lehet jól dolgozni, hogyha sokan vannak pl 30 ember/ csoport akkor sokkal kevesebb idő jut egy emberre.Ami hazsnos szerintem hogy mindig vannak házik amik felmerülnek csoport közbe, írnod kell egy élményedről, érzésről pl mikor érzed a szorongást, emgirod ,felolvaso a csoportnak és akkor arról kezdtek el beszélgetni, kapsz visszajelzéseket.

Úh jó sokat írtam

2013. dec. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez pont olyan lehet, mint a pécsváradi Változóház. De oda csak függők járnak. Én ott voltam, de rájöttem, hogy nem ez a fő problémám, szóval köszi, most már tudom, hogy ilyen változat is van.
2013. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!