Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 mg Rivotril hatása hány...

2 mg Rivotril hatása hány deci házipálinka hatásával egyenlő?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.Szerintem nem lehet összehasonlítani az alkoholt a Rivotillal.

Egy gyógyszernek sosem lesz olyan hatása,mint az alkoholnak,és fordítva.A másik fele,hogy minden embernél más hatást válltanak ki.

Szerintem kiegészítik egymást.Nem tanács,de én egyszerre használom a kettőt.Ha Rivotilt veszek be az házipálesszel teszem...

2013. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én régen napi 6 mg rivotrilt szedtem,de nem érzetem semmi hatását, csak akkor mikor abba akartam hagyni.ÉS egyáltalán nem iszom ,egyrészt mert nem bírom az alkoholt,másrészt meg gyűlölöm az alkoholistákat,és aki meg gyógyszerre iszik azt ugy hívják drogos.Persze mindenki ott b..a el az életét ahol akarja.
2013. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdésemet pontosítom, a receptorhatást értem ezek alatt, ugyanazon a receptoron hat mindkettő.
2013. okt. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!