Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a Rivotril nem vállt be...

Ha a Rivotril nem vállt be szorongásra, akkor lehet, hogy a Xanax jobb lenne?

Figyelt kérdés
2 hétig szedtem rivotrilt. Nem jött be még mindig nem merek megszólalni egy társaságban, ami azért ugye elég rossz dolog. Legalábbis az én életemet megkeseríti (ezért nincs barátnőm, meg stb...) Tudom, hogy ezek függőséget okoznak, ilyen hsz-ek nem kellenek.

2013. dec. 29. 10:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem, hát meg fogom próbálni
2013. dec. 29. 18:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Az orvos a legjobb választás.
2013. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy segíteni fog! A lányom (21 éves)2 hónapja jár pszichiáterhez szociális fóbiái matt és már most nagyon-nagyon sokat változott. Neki is kombinált a kezelés. Próbáld meg!!!
2013. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kombinált, vagyis gyógyszert is szed mellé? Mert én most nem szedem épp (2 hét szedés után nem szoktam rá úgy néz ki)
2013. dec. 30. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Szed,bár nem ezeket,hanem paroxetin tartalmút,igazából azok valók ilyen problémákra. A hozzászokáshoz amúgy hosszabb idő kell,ettől ne félj!
2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!