Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy az univerzum...

Lehetséges, hogy az univerzum el akar tenni láb alól?! 19/f

Figyelt kérdés

Komolyan úgy érzem minden hiába mintha semmi sem jönne be sőt minden egyre szarabb lesz és már abszurd néha hogy mik történnek. Lehet az ,hogy az univerzum/Isten meg akar ölni vagy azt akarja ,hogy megöljem magam?

Nem értem hiszen semmi rosszat nem tettem az életemben. Viszont sikerült "megkapnom" a szociális fóbiát, önbizalomhiányt. Pedig semmi okom nem lenne rá , sőt remek adottságokkal rendelkez(tem)em de a fent említett okok miatt nem tudtam kihasználni. Emiatt önpusztítóvá váltam majd sikeresen mániákus generizállt szorongó vagy hipochonder vagy nemtudom mi lettem. Ebből 3 éve nem tudok kilábalni és egyre rosszabb. Már olyan szinten rossz ,hogy azt el nem tudom mondani szinte egye szabad percem/órám nincs amibe ne szoronganék. Mindenféle tünetem van , de mindegyik ugyanúgy kínoz. Szinte elviselhetetlen. Lehet ez fáradtság ,szédülés, idegesség, fizikai fájdalom akárhol. Már egy kis viszketés is kikészít. Természetesen ezek mellett kapom a pofonokat az élettől olyanokat ,hogy csak nézek. Már nem tudom hova meneküljek mit csináljak.

Ha valami miatt egy kis boldogságot érzek szóval úgyérzem már az sem a régi, mintha azt sem érezném már. Gyógyszert nagyon ritkán szedek ,nem akarok még egy függőséget is ezekmellé. Már egyszerűen nemtudom mit csináljak teljesen kétségbe vagyok esve.. :((((((


2013. dec. 30. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig sikerült kitartanom vagy feltámadnom lelki hamvaimból persze nem mintha lenne rá okom. De mostmár szerintem nem fog menni.
2013. dec. 30. 15:32
 2/8 anonim válasza:
Nem lehetséges, ezt felejtsd el. Kérj segítséget nem szégyen!
2013. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Basszus, ugyanez van velem, ugyanez...

Én is gondoltam már ezt, hogy összeesküdtek ellenem, egyszerűen már máshogy nem tudtam magyarázni a gondjaimat...De te is tudod, hogy ez butaság!

Én pl a legrosszabb módszert csinálom...saajnos...hogy kb teszek arról, hogy ne érjenek külső hatások, így tudom elkerülni megint az összeomlást...ez a legrosszabb választás...dolgozom rajta...már jobb

2013. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kábszertől csak hülyébb leszel.

Menjél el egy hozzáértőhöz!

2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt kábszerről?
2013. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sokszor összecsaptak felettem is a hullamok...sokszor kaptam pofonokat az elettol..magànèleti, egeszsegi problemak sorozata kènyszeritett tèrdre..most ott tartok, h beveszem azt a bizonyos leszarom tablettat es hagyom h csak tortènjenek a dolgok...ha fajdalom er, mind testi mind lelki, mazochistakent vigyorgok, na ez igen ! Van meg? Kerdezem....zenèvel vigasztalom magam..rockzenere megnyugszom, de gyakran relaxalok jo kis chillout zenevel..vigjatèkok, vicces videok es pozitiv gondolkodasu baratok is hatalmas segitseget nyujtanak..azt tartom h az ember a legerosebb eloleny a foldon..mindent kibir..eros akarattal persze...rohadtul akarni kell ss arra gondolni h senki nem gyozhet le..a sok rossz csak meg ddzettebbe tesz...azt tudom tanacsllni, h SOHA NE ADD FEL..bizonyits..elsosorban magadnak..a tobbit sz*rd le...:)
2014. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyugi! Csak a Fidesz akar kicsinálni! Nem vagy Hódmezővásárhelyi véletlen?
2014. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az univerzumnak mindegy hogy élsz e, ilyesféle tudatosság nincs, alapbol nem igéri senki hogy nem lesz szar az élet, az a ritkább, akinek problémamentes.
2016. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!