Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira egyedül vagyok, hogy...

Annyira egyedül vagyok, hogy öngyilkosságon gondolkodom. Van aki meghallgatná a problémáim és ellátna pár jó tanáccsal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 01:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan.De ilyesmin meg ne is gondolkozz,holtan pláne egyedül lennél és még esélyed sem volna,hogy változtass rajta.
2014. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Hány éves vagy?
2014. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszú és bonyolult történet és nem szeretném nyilvánosan, szóval csak ha tényleg érdekel valakit, akkor megírom :(
2014. jan. 1. 02:15
 4/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2014. jan. 1. 02:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem leírhatod.
2014. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki volt legalább már egyszer ilyen helyzetben. Aki nem az nagyon szerencsés.

Sajnos voltam ilyen helyzetben, nem volt egyszerű. Ilyenkor meg kell valamit változtatni az életedben. Új szokást felvenni, vagy többet. Amik lekötnek.

2014. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha egyedül vagy, menj társaságba, keress hobbit magadnak! ne légy öngyilkos, nem segítesz magadon.
2014. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is sok mindenen keresztülmentem és atulajdonképpen a mai napig egyedül vagyok, nekem is elmondhatod
2014. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

A legjobb tanács, hogyha nagyon mélyponton vagy, akkor menj el orvoshoz! Körzeti, majd pszichológus, majd pszichiáter. és akkor kapsz szorongás csökkentő szert, amitől jobb lesz a kedved és csak addig szedd (fél éven át), amíg megúszod: nem leszel öngyilkos. és ha átmész életed (egyik) legnehezebb szakaszán, utána már könnyebb lesz. A legrosszabbnál mindig csak jobb lehet. Ha nagyon lent vagy, onnan már csak felfelé vezet az út!

Esetleg addig is vehetsz magadnak Wörishofener Nervenpfleget. Minden este beveszel belőle kettőt, mondjuk 21 h-kor és lefekszel aludni. Ha depi vagy, akkor hajnali 1-kor már ne legyél ébren, mivel kell az idegeknek a pihenés!

2014. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!


Ha erzel magadban erot es akaratot ahhoz, hogy leird az erzeseid, problemaid, akkor nyugodtan keress meg engem. Szivesen meghallgatlak, sokszor sokat tud segiteni mar az is, ha kiir az ember magabol minden fajdalmat! :)

2014. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!