Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Zaklat egy srác,...

Segítség! Zaklat egy srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben kezdődött, amikor elindult a suli. Gimis vagyok, városba járok be egy igencsak kicsi faluból. Van egy srác, akivel nem ugyanott lakunk, de ugyanabban a városban tanulunk, és ugyanazzal a busszal megyünk minden áldott reggel.


Szeptemberben vettem észre, hogy folyton néz. Ezzel egy ideig nem is volt gondom, még örültem is neki, de akkor lépett: elhívott randira. Igent mondtam, mert nem akartam elutasítani olyasvalakit, akit nem ismerek. Viszont a randin meg akart csókolni, amit nem hagytam, ezután rángatott, meg próbálkozott, de elfutottam.


Azóta minden reggel fogdos a buszon (csak ezzel tudok bemenni, ha később mennék, elkésnék), akkor is, ha sokan látják, és nem érdekli, amikor rá szólok, vagy akármit csinálok.


Háromszor kellett telefonszámot cserélnem, mert állandóan hívogatott, SMS-eket írt, és fogalmam sincs, honnan szerezte meg a számomat (vannak közös ismerőseink, talán tőlük). Az utóbbi időben már kézzel írt leveleket is írt.


Sokszor mondtam már neki, hogy nem érzek iránta semmit, és hagyjon békén, de erre csak dühös lett, kiabált, meg is ütött. Persze ezután bocsánatot kért, aztán jött az újabb SMS vagy hívás... Mivel mindig vagy rejtettről, vagy idegen számról hívott, legtöbbször felvettem, de ma már a rejtettet nem.


A pofon után kicsit elcsendesültek a dolgok, a buszon sem láttam többet.


De aztán decemberben (a suli utolsó előtti hetén) újra megjelent, de nem reggel. Második órán hallottam, ahogy valaki az én nevemet kiabálja. Szünetben kinéztem az ablakon, és ott állt a suli előtt(azt üvöltötte, hogy addig nem megy el, amíg ki nem megyek hozzá). Vártam az utolsó óráig.


Ebéd után végül kimentem, bár nagyon féltem. El akartak kísérni, de én hülye nem engedtem, mert egyedül akartam lerendezni, azt hittem, a suli előtt csak nem mer bántani.


Megint elmondta, hogy mennyire szeret, és hogyha nem jövök össze vele, akkor megöli magát. Hiába mondtam neki bármit, meg se hallotta, csak mondta. A sulijából is lógott, és azt mondta, az én hibám... Pedig én már nagyon sokszor (szépen is, ingerültebben is) közöltem vele, hogy szálljon le rólam.


Újra rángatni kezdett, csókolgatott, magához szorított, úgy, hogy ne tudjak szabadulni. Kiabálni sem bírtam a fájdalomtól, de hála istennek a barátaim őrködtek, így egy valaki közölük szólt az igazgatónak, a többiek meg leállították.


Persze az igazgató feljelentést akar tenni, de félek, hogy a srác tényleg valami őrültséget csinál (a családomat is megfenyegette már, mármint hogy őket is bántja, ha nem járok vele).


Azért fordulok Hozzátok, mert kétségbe vagyok esve, és nem tudom, mit tegyek. Anyukám csak arról a sulis incidensről tud, a többit nem mondtam el neki, mert féltem.


KÉRLEK, tudna valaki segíteni? Iszonyúan ki vagyok borulva, és a Karácsonyom is ráment erre, mert akkor sem hagyott békén.


Mit tegyek?



2014. jan. 3. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj a szüleidnek.
2014. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezzel annyit tudsz kezdeni hogy feljelented ! HA feljelented akkor jobb eséllyel több évet is kaphat és minek érdekel téged hogy megöli magát egy ilyennek nem is kéne világra jönni szard le ha megöli magát legalább nem fog veled foglalkozni ! Vagy jelentsd fel ! Nem tudsz mást csinálni vigyél addig a táskádba valamit védő eszközök mert biztos ami biztos ! Pl : kés , bors spré stb... De ez nem állapot hogy molesztál sőt erőszakol vidd rendőrségre vagy hagyd hogy megölje magát ne idegeskedj rajta hát nehogy már elb*szd vele az életed . Ám meg mi a neve hol lakik ?
2014. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Lehet,hogy igaza van az igazgatónak és feljelentést kellene tenni. Ezt nem hagyhatod szó nélkül... Hány éves vagy?
2014. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

A srác 17.

Próbáltam már elmondani nekik, de végül mégsem, mert nem akartam ezzel őket idegesíteni, reménykedtem, hogy majd megunja és abbahagyja.


Most is jön a suli, én meg már most rettegek...


Akkor jelentsem fel?

2014. jan. 3. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt ne kérdezd meg hanem suli előtt tedd meg sok a szemtanú bizonyíték .. megy a börtönbe rohadni
2014. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogy még az iskola előtt jelentsd fel úgy is hamar megy börtönbe mert nem kell sokat nyomozni ! És addig megöli magát ha nagyon akarja .
2014. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez elég veszélyes ügy!!Szülők+rendőrség.Itt testi és lelki bántalmazás is történt.
2014. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rúgjad tökön!!

El fogja venni a kedvét,higgyé nekem.

2014. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 4. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Történt azóta valami? Beszéltél a szüleiddel?


Régebben én is hasonló helyzetben voltam, szörnyű volt minden egyes perc. Fontos, hogy a szüleiddel beszélj, nekem ők tudtak segíteni, így a rendőrséget sem kellett bevonnunk.. Bár én azóta is rettegek.. (2 éve történt)


21/L

2014. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!