Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Izzadok álmomban és gyakran...

Izzadok álmomban és gyakran felkelek. Mit tehetek ellene? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben nagyon rosszúl alszom, gyakran felkelek, nehezen alszom el, még akkor is, ha már úgy fekszem be az ágyba, hogy szinte már esek össze a fáradságtól. Az utóbbi pár napban végülis semmi rosszat nem álmodtam, legalábbis nem emlékszem rá, csak értelmetlennek tűnő dolgokat, viszont gyakran úgy kelek fel, hogy tiszta víz vagyok, és még a takarom is, huzat is. Ahogy felkelek rövid időn belül megszűnik. A melegtől sem lehet, cserépkályhánk van és pl. tegnap nem gyújtottam be, igy nem volt olyan meleg, hűvösebb volt inkább. Elég rossz ez a dolog. Az hogy rosszúl alszom elég régóta jelen van, talán pár napos kihagyásokkal, de ez az izzadásos dolog nem rég kezdődött, pár napja.

2014. jan. 5. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy izzadok egy ideje sajnos de nem értem hogy miért. De nem a melegtől én sem mert ha leveszem magamról a takarót akkor fázom. És mielött meg kell, hogy jöjjen a havim akkor erössödik.
2014. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is fázom ha kitakarózom. Illetve ha felébredek így elmúlik az izzadás.. Ki se kell takarózzak.. :S
2014. jan. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!