Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológiai betegsége...

Milyen pszichológiai betegsége van a páromnak? Csak pszichológiában jártasak válaszát várom.

Figyelt kérdés

Ezeket tőle hallottam már jó párszor:


A munkaidőt, a programjaimat, ha fáradt vagyok, a higgadtságomat, lassú tempómat, gyerekességemet, makacsságomat, a szokásaimat, a koromat, ha iszok, a családomat, a haverjaimat, anyagi gondjaimat, érzelmi ridegségemet, türelmetlenségemet, sértődékenységemet, a belefáradást, érdektelenségemet

Nagyon nehezen viseli el. Folyton igényelné a jelenlétem, az odafigyelést rá, a szoros erős szeretetet, sűrű szexet,

türelmet, imádatot, kedvességet, gyengédséget, gyors döntéseket, feleségül vételt, ajándékokat, még több áldozatot, kisbabát, a fiatalabb énem, egészségesebb énem,

boldogságom, több érzelmet, érzékenysége figyelembevételét, őszinte áldozatkész szeretetét, azt hogy kisajátítsam - birtokoljam, még több szenvedélyes vágyat s romantikus gesztust, mindenre kiterjedő elfogadását úgy ahogy ő van, lelkének teljes részletekre történő ismeretét.



2014. jan. 5. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Kissé kaotikus a leírás, de szerintem a párodnak semmi baja .....
2014. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!