Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugodjak meg?

Szivárványpóni^^ kérdése:

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Pár hét múlva felvételim lesz és nagyon félek mert egyszer még azt gondolom hogy simán fog menni a másik pillanatban viszont teljesen elbizonytalanodom.Előre is köszönöm a válaszokat! 14/L

2014. jan. 5. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy :) Teljesen normális, hogy így érzel. Tanulj és meglátod, a felvételin minden szépen elő fog jönni. Ha nagyon izgulsz, ülj be egy kád melegvízbe vagy menj el futni, hátha segít. Ügyes leszel, nem lesz gond. Hajrá!
2014. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést ki se kellett volna irnod, mert pszichologiailag sincs mit tenni. Ezt hívják maximalizmusnak, egészséges stressznek, ha meg nem tanultal eleget akkor lelkiismeretfurdalasod van. Én érettségi előtt vettem be xanaxot. Nem tudom te milyen ember vagy de ha mondjuk te velem ellentétben felvételi közben is sokat stresszelsz akkor vehetsz be valami nyugtatot, mert túl izgulhatod. Nálam a stressz az adott helyzetig tart így a feleles már nyugodtabb hangulatban zajlik.
2014. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^ Valószínűleg igazatok van. :) csak egy kicsit rástresszeltem ^^
2014. jan. 6. 14:48
 4/7 anonim válasza:
Én is most fogok felvételizni. Nekem azt mondták , hogy reggel mielőtt elmegyek felvételizni , sétáljak , és szívjak egy kis friss levegőt. NE változtasak semmin , ne szedjek gyógyszert meg nyugtatót , ne igyak kávét, hisz nem lehet tudni hogy hogyan reagál rá a testem. Amúgy meg nem para, én is izgulok , de ezt az egészet túlozzák. Odamész leülsz megírod a legjobb tudásod szerint és kész. ENNYI:) sok sikert!
2014. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és egy tipp hogy ha már a teremben vagy akkor hogy nyugtasd meg magad , zárd ki a többieket!!! Tedd a köldöködre a hasad. És lassan lélegezz. És nézd ahogyan a hasad fel.le megye. mivel erre koncentrálsz nem figyelsz a többiekre ahogy szarakodnak ;) üdv
2014. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mi ez a köldökös modszer elözö? XDXd
2014. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Neked is sok sikert!
2014. febr. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!