Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugodjak meg? Félek...

Hogyan nyugodjak meg? Félek az érettségitől!

Figyelt kérdés

Nagyon kezdek félni... Ma már tök korán felkeltem, és végig az érettségivel álmodtam...

Mit tegyek, hogy tudjak aludni előtte? Meg attól is félek, hogy közben rámjön a hasmenés... Na akkor mit csinálok...fúúú...:S

Kérlek adjatok tippeket, mert így nem fogok tudni teljesíteni... (Jah és ne gyertek olyanokkal, hogy vegyek be mondjuk xanaxot, vagy ilyesmit, mert azt tuti nem!!!)


Amúgy nagyon fura, mert sosem voltam izgulós, sőt, magasról szartam mindenre, most pedig félek nagyon.


2010. máj. 2. 12:40
 1/6 anonim válasza:
verd ki aztán sétálj egyet:D a fejed kitisztul az tuti
2010. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én úgy gondolom h természetes. tavaly mikor én is érettségiztem előző nap nagyon féltem, aztán az érettségi napján már nem. megkaptam a feladatlapot és mint egy dolgozat úgy tekintettem rá. meg fogsz nyugodni hidd el, vagy ha nem és iszonyatosan görcsölsz, remeg a kezed, izzadsz(az nem jó), az nagyon nagy kihatással lesz a megmérettetésre :/
2010. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell izgulni az érettségitől. én 2 éve érettségiztem.

vicces volt. csak riogatnak, hogy mennyire nehéz, nem az.inkább a súlya nagy. de egyetemen millió húzósabb vizsgád lesz majd. ne parázz!! felesleges :))

2010. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előtte mindenki fél tőle, de ha majd megkapod a feladatlapot, és átnézed, akkor el fog múlni.
2010. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Frontin, valeriana, seduxen, xanax stb...

A nyugtatók tuti hatásosak.

2010. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 16:22 voltam. nah, mennyire gázos?
2010. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!