Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Budapesten jó/megbízható...

Van Budapesten jó/megbízható pszichológus, aki párkapcsolati, és önértékelési problémákban tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sok pszichológust találtam a neten, de szeretnék saját tapasztalatokat is hallani/olvasni, hogy a lehető legjobbat, legmegbízhatóbbat találjam meg.
2014. jan. 8. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami másnak jó, az nem biztos, hogy neked is jó. Válassz egyet - valahol el kell kezdeni. Nézd meg a honlapját, ha magánhoz akarsz menni, nézd meg, mit ír magáról, figyelj oda magadra, hogy közben mit érzel: szimpi vagy sem. Aztán hívd fel, egyeztess vele egy időpontot, és menj el. Az első pár alkalom után úgyis kiderül, hogy jó neked vagy sem. Az elsőért nem szoktak pénzt sem kérni sok helyen, mondván: nem biztos, hogy te vissza akarsz menni...
2014. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van. Lehet ami másnak jó, nekem nem. Csak rettenetesen félek az ismeretlentől. De erőt veszek magamon, felhívok egyet.

Viszont azt egyiknél sem láttam, hogy az első alkalom ingyenes lenne.

Köszönöm a válaszod! :)

2014. jan. 8. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ingyenes az első, ettől függetlenül mindenképpen érdemes nemet mondani akkor, ha úgy érzed, nem vagytok közös hullámhosszon.

Tényleg mindenkinek más a megfelelő (személyben is, módszerben is), na meg rajtad is múlik, hogy mennyire lesz hatékony a terápia. Ugyanolyan módszerrel, ugyanazzal a pszichológussal valakinek hónapokig tart, másnak meg évekig.

2014. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényeges, hogy a pszichológus kiképzett pszichoterapeuta legyen, és mélylélektani módszereket alkalmazzon: hipnózis, transzperszonális, integratív terápiák.
2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én pszichoterapeutához (doki) járok, elégedett vagyok vele. Már két pszichológussal próbálkoztam előtte, de azokat már csak időhúzásnak érzem..
2014. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!