Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan pszichológiai...

Létezik olyan pszichológiai vagy pszichiátriai intézmény, ahol nem kérnek személyes adatokat és elég olcsó egy alkalom?

Figyelt kérdés

Engem ilyen érdekelne, nem szeretnék lakcímet, TAJ számot adni, tehát azt hiszem nem TB támogatotthoz mennék, mivel - természetesen - TB támogatottnál értelemszerűen ezeket meg kell adni, hogy tudják kiről van szó.

Egyébként nincs különös oka a kérdésnek, csupán csalódtam már pszichológusokban, vagy tanúja voltam ahogy hatalmával visszaélt valamelyik.



2014. jan. 6. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem magán pszichológusnál olyan nevet adsz meg, amit akarsz, de telefonszámot mindenképpen meg kell adni.

Egyébként megjegyzem, nagyon rossz pszichológust fogtál ki... nagyon ritka a visszaélés.

Ja, és min. 5 ezer egy alkalom, de inkább 6-12 ezer általában.

2014. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!