Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbízható, tapasztalt pszicho...

Megbízható, tapasztalt pszichológus Bp-n?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor volt a kérdés, meg is néztem őket de az az igazság hogy többnyire nőket ajánlottak.Nekem férfi kellene, nem hiszem hogy meg tudnék nyílni egy nőnek, férfiakkal fesztelenebb vagyok.Van valakinek esetleg tapasztalata?Jártatok már jó szakembernél akit ajánlanátok másnak is?Ha tudtok elérhetőséget is megköszönném!
2010. szept. 8. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom ugyan nincs, de találtam párat a 2006-os pszichoterapeuta kiskátéban:


Danics Zoltán, danics@opni.hu

Kapusi Gyula, 365-6227

kovacs Miklos, kovacs@opsis.hu

Kurimay Tamás, tamas.kurimay@mail.janoskorhaz.hu

Lukács Dénes, dlukacs@hu.inter.net

Pintér Gábor, gabor@peto.hu


Lehet néhány dolog változott azóta. Nézz utána itt, hátha frissebb: [link]


Minél több módszerben (pszichoanalízis, szimbólumterápia, stb.) jártas valaki, valószínűleg annál többet tud, de a tapasztaltság már más tészta (ha keni-vágja azt az egy módszert, amit ismer, akkor nincs gáz, bár ha a neked nem fekszik az a módszer, akkor úgyis javasolnak majd valaki mást). Ha felkeresel vkit, esetleg kérdezd meg, mióta dolgozik egy adott módszerrel (pl. hipnózis). Egy-egy módszer megtanulása kb. 3-4 (vagy több) évig tart, abból tudsz számolni tapasztalatot.

2010. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:))
2010. szept. 11. 09:51
 3/3 anonim válasza:
bejelöltem
2012. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!