Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Olyan indulataim...

Miért van ez? Olyan indulataim vannak amit nagyon nehezen tudok kezelni

Figyelt kérdés

Sokszor feljön bennem az az érzés, hogy úgy felrugnék valakit, vagy ráütnék, beütném a fejét a falba, vagy megrugdosnám...legszivesebben orditanék...nagyon sok a stressz bennem, szomorúság

27n


2014. jan. 8. 14:20
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én korábban depressziós voltam, ez kiegészült még egy erős szorongással is. Abban az időben nekem is voltak hasonló érzéseim, ok nélkül tudtam szívből utálni még akár ismeretlen embereket is, holott nem ártottak semmit nekem. Én elmentem egy pszichológushoz, akivel lassan, de biztosan feloldottuk ezeket a dolgokat. Bár még nem múlt el teljesen egyik sem, töredékét sem érzem annak a beposhadt közérzetnek, mint ami régen volt. Neked is ajánlom, hidd el, már az jól fog esni, hogy kibeszéled magadból a gondokat, ráadásul még megoldást is ad hozzá.

2014. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nagyon szorongok nem tudnám elmondani a bajaimat
2014. jan. 8. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ismeretlen emberek iránti indulatok mindig valamilyen projekciót jelentenek - tehát egy valós indulat valaki iránt, amit elfojtasz. Valakire nem akarsz haragudni, ezért másokra - idegenekre - haragszol. Ha már tisztázod az indulat forrását, okát, az is sokat segít. De még így is egy részét magadba - magad ellen - fordítod, ez okozza a szorongást.

És tényleg hidd el, hogy szakember tudna segíteni benne! Nem egyik napról a másikra, de tudna!

2014. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Biasa ***** válasza:

Valószínűleg elfojtod az indulataidat.Nekem is volt ilyen, rúgtam is az ajtót,közben ordítottam, szétvertem egy keménykötésű szakácskönyvet(nem volt könnyű):),tomboltam.Olyankor jött elő,mikor tehetetlennek éreztem magam valamiben és így jött ki a düh.

Olvastam róla, hogy nagyon jót tesz, ha elkezdesz ilyenkor egy párnát püfölni, sokszor a püfölés közben ráébredsz, hogy miért is vagy mérges.Csak püföld, így a negatív energia távozik majd belőled.

Add ki a mérged,mert ha bent marad, ellened fordul, testi tüneteket produkál.Idővel majd tudod kezelni, ha véget akarsz ennek vetni.Megjön a megoldás.Nálam is így történt.

2014. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!