Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet drogosnak adni Rivotrilt...

Lehet drogosnak adni Rivotrilt? Én úgy tudom, hogy nem, mégis azt adnak egyik drogos ismerősömnek a pszichiátrián.

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Hát ott nem fog droghoz jutni,az tuti.-Még a fogkeféjét is elveszik tőle....
2014. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hogy hozzá jut vagy sem! A Rivotrilról van szó, szerintem ugyanolyan káros mint a drog! Olvastam, hogy börtöndrogként is nevezik.
2014. jan. 9. 16:21
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyébként első megcáfollak! Mert nekünk mondta az ápoló, hogy csak a zárt osztályon nem jut drogokhoz, a "nyílt" osztályon, vagy nem tudom mi a neve, ott simán.
2014. jan. 9. 16:25
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

A pszichiátria alap módszere, hogy bedrogozza az embereket. Rivotril is drog, csak szebb gyógyszernek nevezni. Nincs különbség..


Az a lényeg, hogy a gyógyszerekben jó pénz van, ennyiről szól az egész. A drogozás illegális, amit a pszichiátri csinál az meg legalizálva van 'gyógyítás' címszó alatt, de pfff.. igazából nincs különbség. Embereken élősködés, pénzhajhászás, ezt csinálja a pszichiátria is, a drogdílerek is.

2014. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele és egyetértek! De azt nem értem, hogy miért nem tiltják be ezeket a szereket! Akik szedik olyanok mint a zombik, csak vegetálnak!
2014. jan. 9. 16:33
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg egyébként is, egy drogost, hogy lehet úgy leszoktatni, hogy egy másik szintén függőséget okozó drogot adunk be neki?????
2014. jan. 9. 16:35
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Te nem érted a gondolkodásukat.


Te jót akarsz másoknak, és ez a természetes neked.. meggyógyítani, segíteni.. Nekik nem!


Ők lehúzni akarnak, ártani, lehetőleg mindezt hosszú távon, vámpírkodni akarnak. Az ilyenek így élnek. Egész 'tudományok', egészségügyi ajánlások, gyógyszerek százai követik ugyan ezeket az emberellenes elveket, bizony ám..

2014. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem értek én már semmit!
2014. jan. 9. 18:03
 9/18 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vDf0Mf3qIxE


Jó okosodást kívánok.


Ne törj le, a 4. (utolsó) rész reményt fog adni.

2014. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 futár 1 ***** válasza:
Lehet adni,sőt azt adnak azért hogy ne vergőgjön és pótolják a drogot!Én kényszer zubbonyt adnék nekik,míg ki nem tisztul! Azt a pénzt amit a drogosokra költenek,beteg gyerekekre kellene fordítani!
2014. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!