Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Viszonylag rendben vagyok,...

Viszonylag rendben vagyok, mégis kényszert érzek, hogy begyógyszerezzem magam?

Figyelt kérdés
A fent említett "kikapcsolási mód" elég sokszor előfordult velem sajnos,(antidepresszánst,nyugtatót) többször alkohollal kombinálva, kórházban is voltam, nem egyszer, pszichiáterhez, pszichológushoz jártam, utóbbihoz még mindig. Fél éve nem szedek semmilyen gyógyszert saját elhatározásból, mert szerintem többet ártott, mint használt. Azóta (egy elég nagy változás történt az életemben) úgy tűnik viszonylag rendben vagyok, nem üldöznek folyton az öngyilkos gondolatok, nem bántom magam, sokszor vidám és feldobott vagyok, mostanában mégis visszakúszott a fent említett gondolat a fejembe. Eléggé félek, nem tudom, miért, félek, hogy visszaesek abba a szörnyű állapotba, amiben régebben voltam. mitől lehet ez?
2014. jan. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Elfoglalod magad egyébként hajnaltól késő estig tartó munkával, ami örömet is ad ?
2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Talán elég befolyásolható,és roppant gyenge vagy a normális életvitelhez,ha begyógyszerezed magad akár totál le is épülhetsz agyilag túladagolás esetén is,aztán majd megnézheted magad az elmebetegek között,egy szanatóriumban.
2014. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem kérek a kioktatásból, köszi, én is tudom, hogy mennyire rossz dolog ez, épp ezét írtam, hogy félek, hogy mégis előkerültek ezek a gondolatok.

Elsőnek: azt tanulom, amit régebben annyira szerettem volna, most mégsem vagyok elájulva tőle, de azért jobb, mint az idegölő téblábolás

2014. jan. 2. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz sok vígjátékot (online ingyen letölthető) és ha ezt szabad Neked, akkor igyál orbáncfű teát. vagy orbáncfű cseppet vagy Remotiv-t, stb. JOBBULÁST!

Esetleg vállalj önkéntes munkát, ha élvezed. Akár (nemsokára) hólapátolást valami idős hölgy járdáján. Kutya sétáltatást. Betegek etetését a Hospice-ban, stb. A suli csak még jobban fárasztja az agyadat. és sokat legyél a napon (a D vitamin miatt) és naponta minimum 12 percet menj ki sétálni!

2014. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Lapátolnék én havat, de itt max a ködöt lehetne, nap sincsen... mef a vizsgákra kellene készülnöm ezerrel, ha épp nem azzal foglalatoskodom csak mèg idegesebb leszek. Szoktam am sètàlni, időnként önkénteskedni, de lehangoló
2014. jan. 5. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!