Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon depresszios vagyok,5...

Nagyon depresszios vagyok,5 napja nem ettem egy alman kivul semmit. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nehez idoszakon megyek keresztul. Az az ember, akitol fuggok, akit betegesen szeretek elment, 2 honap mulva latom viszont. Tudom, hogy nagyon keves ido egy elethez kepest, mar sokszor ateltem, mert 1200 km van koztunk es 2 havonta talalkozunk. Marciusban jon 2 hetre hozzam, aztan aprilisban ide koltozik. 1 eve vagyunk egyutt, soha nem voltam meg ennyire magam alatt a hianya miatt, de most ugyerzem, hogy kepes lennek belehalni. Nem erzem magam biztonsagban nelkule, nem vigyaz ram senki, senkit nem erdeklek. Annyira megszoktam, hogy 5 lepes es megcsokolhatom, vagy hogy osszebujva aludtunk el, de most.. egyedul fekszem az agyba, nem erzem az illatat, az erinteset, a csokjat. Nagyon betegnek erzem magam, rengeteget sirtam, de most mar nem tudok, csak egyutt elek a tompa fajdalommal a mellkasomban. Mit tegyek az a cel erdekeben, hogy jobban legyek? Nem tudom kitol kerjek tanacsot, ezert ide irom ki. Lehet gyengenek, hisztisnek, akarminek hivni, de rettento eros ember vagyok. Soha nem sirok, atmegyek tuzon-vizen es a jeghatan is kepes lennek megelni, de a szerelem betegge tesz.
2014. jan. 11. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel, az nem segít? Vagy skype-oljatok.

Gondolj arra, hogy még látni fogod, nem ment el örökre. Nincs nálad valami, ami rá emlékeztet? Mondjuk egy ruhadarab, rajta az illata.

Gondold azt, hogy mire visszajön, meg kell neki őrizned magad épen, nem szabad szétesned. Aztán menj el egy boltba, és egyél egy finom sütit.

2014. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Férfi vagy vagy nő?


Szerintem ha táplálkozási zavaraid vannak, akkor mindenképp érdemes pszichológushoz fordulni. Ha tanulsz, akkor iskolapszichológus, ha nem, akkor TB-n kaphatsz beutalót pszichiáterhez, aki segíthet. Illetve beszélj megbízható ismerősökkel, rokonokkal, barátokkal.

2014. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!