Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ha depressz...

Mit csináljak hogy ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek itthonról kimozdulni, nincs kedvem semmihez, sokat ülök a számítógép előtt vagy tévézek. A szüleim sem szeretnek engem.
2013. okt. 27. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy depressziós, maximum szomorú meg kocka.
2013. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélj erről valakivel.

Szakadj el a számítógéptől, menj ki sétálni, vagy csinálj valamit, akkor is, ha nincs kedved hozzá! Tapasztalhatod, hogy a tevékenység közben megjön a kedved is. Én gyakran vagyok úgy, hogy nincs kedvem elmenni valahová, de ha már ott vagyok, akkor jól érzem magam. De ha ez nálad nem válik be, akkor valóban depressziós lehetsz.

2013. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megoldani magadban.
2013. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyen voltam én is --> egyik haver segíteni akart, elhívott focizni --> sokat fociztam :D --> megismertem vagy 50 embert még, és a foci az életem része lett :)


sajnos most sérülés miatt ismét otthon döglök, de tudom, hogy várnak engem majd a haverok a pályán, és én is várom már a játékot :D

nekem ez adott értelmet kimozdulni, és innentől jött a többi (csavargás/paarty paaarty, stb)

2013. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

u.i: abszolút nem volt focista alkatom, voltam vagy 120 kiló, és semmi érzékem nem volt a labdához

ma meg már, 4-5 évvel ezután amatőr futsalos vagyok :)

2013. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!