Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél évig szedtem 2szer1mg...

Fél évig szedtem 2szer1mg rivotrilt.2 hete napi egyszer fél mgot szedek. Elhagyhatom már?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 14:42
 1/6 anonim válasza:

Szia,

Elég kevés az infó,de mivel hat hónapról van szó szerintem depresszióról vagy szorongásról lehet szó.

A standard a két hetente 0,25 mg-al csökkentett adag, tehát a következő két hétben 0,25 majd jöhet a mentesség.

De azért javaslom, hogy az orvosod tanácsát is kérd ki (akár telefonon is).

2014. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne teljesen hagyd el. Még 2 hétig szedjed a fél mg felét, ezután már elhagyhatod.
2014. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A dokit kérdezd meg, ne a gy.k. olvasóközönségét...
2014. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyesek azt mondják, hogy az elhagyás előtt még néhanéha 1-1 héten pár 2. majd 4. napon még beszedik a 0,25öt, vagy van aki azt is felezi. úgy tudom azért az előbbi a jobb, mert bizonyos mennyiség alatt semmilyen hatása nincs és nem érzékeli a szervezeted, tehát értelmetlen felezni, a napokat kell ritkítani.


de szerintem rásegíthetsz termsézetes nyugtatókkal, állj át azokra, és könnyebb lesz akkor tünetmentesen abbahagyni a gyógyszert.

ha nem tudo mik ezek, megkereshetsz privátban

2014. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a leszokás is addig tartson, mint a szedés, csak fokozatosan kisebb adagokban. Különben hova sietsz? Hogy kínlódhassál?
2014. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszolóval ne foglalkozz.


jól teszed, ha minél előbb hagyod el a nyugatókat, csak ne legyen túl hirtelen, és helyette állj át természetesekre (szükséged lesz rá megelőzésképp is). vannak olyan termsézetesek, amik nem okoznak függőséget és nem veszítenek hatásukból (nem is olyan erősek). ha konkrétum érdekel, privátban keress.

2014. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!