Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e valaki, akinek több évi...

Light1965 kérdése:

Van-e valaki, akinek több évi nyugtatószedés után (xanaxx, frontin, Rivotril, stb. ) sikerült leszoknia a szerekről?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, mennyi idő kellett hozzá, milyen elvonási tünetek jelentkeztek, volt-e visszaesés, és mennyi idő múlva érezte úgy, hogy teljes értékű ember lett újra ? Azokra gondolok, akiket valamilyen ideiglenes trauma (családi, munkahelyi válság) ért, de mégis valamiért évekig szedték a nyugtatókat. Akik nem betegek, csak rászoktak a benzodazepinekre, és más hasonló pszichoaktív szerekre , majd kínkeservesen leszoktak róla.

2014. jan. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő pszichoterápiával kb 3 hónap.
2014. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 1 évig szedtem frontint,és elhatároztam, hogy abbahagyom. Sikerült is 2hét alatt! Volt 1-2 elvonási tünetem, pl. szédülés, fejfájás. Én ezután rögtön teljes értékűnek éreztem magam, mert nekem ez volt a célom. És elértem. Csak akaraterő kell hozzá, nem terápia.
2014. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Leszokáshoz ajánlom a (Bali) Kratomot. Nézzél utána, sok minden van róla a neten. Teljesen legális herbália, itthon is kapható.
2014. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, lehet túl óvatos vagyok, de inkább kihagynék minden befolyásoló anyagot egyenlőre. Viszont azt szeretném tudni, hogy mások hogyan vészelték át ezt az időszakot ? Én a 7. hétnél tartok (egy hét (karácsony)óvatos visszaeséssel ) és még mindig tartanak a mozgáskoordinációs zavaraim, és folyamatos köhécseléseim,ami igen zavaró, de lelkileg jól érzem magam, csak nem tudom meddig kell még kitartanom, és vajon ezek a tünetek másoknál is jelentkeztek ?
2014. jan. 17. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Több mint egy évig szedtem xanaxot vagy frontint,a végén a hozzászokás miatt már napi 4-5 mg-ot. Egy hét alatt sikerült teljesen letennem. Olyan időszakot javaslok, ami nem túl feszült, de nagyon elfoglalt vagy, így nem marad időd az elvonással foglalkozni. Nekem 2-3 nap volt kellemetlen és nagyjából másfél hét múltán a késztetés is elmúlt. Hajrá!
2014. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NoDrugs ***** válasza:
Az Ashton Kézikönyvben olvashatsz a leszokásról és az elvonási tünetekről.
2014. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!