Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxot hogyan írathatok fel?

Xanaxot hogyan írathatok fel?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat görcsölök, a homeopátiás szerek nem nagyon segítenek. Ismerősöm Xanaxot szed, ő azt mondta, hogy neki segített. Orvosnak mit mondjak?
2014. jan. 19. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Elég egy munkahelyistressz, érettségi dolgot mondani. Xanax nem kemény gyógyszer mert háziorvos is felirhatja. Szorongasoldot pl csak pszichiáter na olyat csak úgy nem kapsz. Leggyorsabban úgy kapod meg a cuccot, ha telefonalsz asszistensnek és ő holnapra alairatattja a dokival. Nem kell várnod, bemenni az orvoshoz, hanem amikor kijon az asszisztens a tbkartyakert, akk szólsz neki és hozza a receptet. Én kapasbol 100dbt kaptam 700ft... Néztem is nagyokat az árnál xddd
2014. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem kemény gyógyszer, de azért rá lehet szokni rendesen
2014. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. Meg ha rá is szökik, kevesebb bajt okoz, mint krakogosok dohanya. Xanaxot szorongasoldoval is lehet szedni... Pszichiáter mondta.
2014. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyéb pszichiátriai szert is felírhat háziorvos, csak jóval drágább mintha szakorvos vagy a szakorvos javaslatára írná fel. A Xanaxra is rá lehet szokni,mint egyéb másra,de ahhoz hosszú ideig,folyamatosan és nagy adagban kéne szedni. ha valakinek rövid ideig,esetleg alkalmanként van rá szüksége nyugodtan be lehet venni.
2014. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért hogy mennyire nem kemény gyógyszer a Xanax, azon tudnék vitázni... Én is szedem és jelenleg nem a pszichiáter, hanem a háziorvos írta fel nekem. Mondtam, hogy nekem szükségem lenne arra is és ennyi. Asszisztensnő kinyomtatta a recepteket, az orvos aláírta és viszlát.
2014. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát azért kiüti az embert....
2014. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kiüti? hát először talán, aztán egyre több kell, hogy érezzen valami hatást
2014. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, hogy kiüti, hanem hogy tönkreteszi az ember agyát hosszú távú szedés után. De nagyon brutális módon.
2014. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hogyan teszi tönkre? miben nyilvánul meg?

mert én nem érzek semmit, pedig 5 éve szedem folyamatosan

2014. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg akkor róla leszokni és megtudod. Egyébként nem mondom, hogy mindenkire ugyanolyan hatással van, de engem nagyon elbutít. Rossz lesz a felfogásom, ha szedem.
2014. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!