Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxot hogyan írathatok fel?

Xanaxot hogyan írathatok fel?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat görcsölök, a homeopátiás szerek nem nagyon segítenek. Ismerősöm Xanaxot szed, ő azt mondta, hogy neki segített. Orvosnak mit mondjak?
2014. jan. 19. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8# hulyesegeket írsz. Ma kérdeztem meg a pszichiatert, hogy ismerős 1het múlva megy dokihoz panikbetegseggel. Mondtam neki, hogy Xanaxot szed. Azt mondta rá, hogy nyugodtan szedje mert ez a gyógyszer okozza a legkevesebb bajt. Szerinte a Xanax meg a frontin csak egy kiegészítő vitamin a komoly szorongasoldok mellé...
2014. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazából engem nem érdekel, hogy ki mit szed és nem is akarom megmondani, hogy kinél milyen hatása legyen. Én csak azt tudom, hogy én szedtem, sőt most is szedem néha és komoly koncentrációs és memóriazavarokat okozott nálam.


Más ismerősnél pedig epilepsziát okozott. De attól még lehet, hogy a 90%-a az embereknek bírja.

2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!