Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom, vagy ilyen vagyok...

Mi a bajom, vagy ilyen vagyok alaptermészetileg?

Figyelt kérdés

Évek óta csak az internet előtt érzem magam jól, képeket nézegetek,zenéket hallgatok.

Emellett vonzódom a sötét,depresszív,borongós hangulatú képekhez,zenékhez.

Ha bármi stressz ér, bepánikolok és menekülhetnékem támad.

Ha házimunkát végzek már attól is elfáradok.

Sajnos dohányzom, de a testalkatom ideális legalább.

Nem tudok társaságban megnyílni oldottan, inkább elbújok amíg tart pl. egy közös vacsora.

Nem dolgozom mert erőn felülinek tartom.

S olykor meg akarok halni mert nem hagyják,hogy éljek szabadon.

Főzök,sütök itthon, ha muszáj kimozdulok, ha nem akkor is rá szoktam magam erőltetni céllal.

Aludni könnyen alszom mostanában,de ébredni nehezen.

10 év anorexiából gyógyultam ki egy fél éve kb.

Óriási szeretethiány gyötör,elégedettlenség,ingerlékenység.

Félek a haláltól, s szeretteim halálától egyaránt.

Művészlelkű vagyok,de pl. nem tudok nem csukott szemmel táncolni más előtt.

Rajzolni már nincs kedvem 1 éve kb.

Folyton le vagyok törve. Utálok egyedül lenni,de ha velem van valaki akkor meg úgy érzem nem tudok ÖNMAGAM lenni.



2014. jan. 23. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
ez nem alaptermészet hanem pszichés betegség. Egy jó szakember kéne, nem a környezeteddel van a gond hanem veled sajnos.
2014. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joola ***** válasza:
szia! sportolsz valamit? mert az jót tenne az állóképességednek és a borongós hangulatodnak! egyébként egy pszichológus nem árthat ez tény, bár én nem mondanám, h "benned van a hiba". egyszerűen ez most egy sötétebb korszak, amit le kell küzdened, ahogyan azt megtetted ezzel a szörnyű betegséggel is, amiért minden elismerésem! kitartást és sok sikert, jó hogy ilyen tudatosan látod önmagad és a helyzeted!
2014. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!