Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha helyettesíteni akarják az...

Ha helyettesíteni akarják az antidepimet, mert hiánycikk lett, akkor attól nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Egy éve szedek yarocent, és péntek óta nem kapok mert hiánycikk lett... helyettesíteni akarják... ha elfogadom attól lehet bajom? Nem lesz MÁS gyógyszer?

2014. jan. 27. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A hatóanyaga nem lesz más,elméletileg a hatása sem. De sok embertől hallottam a rendelésen (körzeti nővér vagyok),hogy nem hat ugyanúgy a helyettesítő gyógyszer. Hogy ennek mi az oka nem igazán lehet tudni,van amikor a vivőanyag amibe teszik a hatóanyagot más és ezért,de gyakran csak az egyén "fejében" van ez. Ha hiánycikk nem tehetsz mást,meg kell próbálnod,amit helyette adnak,szedned kell valamit. Valószínűleg nem lesz vele gondod.
2014. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Kaptam 1 dobozzal ami elég 2 hétig talán addig csak tudnak rendelni...
2014. jan. 28. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!