Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom abbahagyni a...

Miért nem tudom abbahagyni a vagdosást?

Figyelt kérdés
ált. a kezemet vagdosom körzővel pár hónapja kezdtem el de egy időre abbahagytam (nem tudom miért) majd pár nappal ezelőtt megint elkezdtem de nem tudom abbahagyni, akkor is vagdosom magam amikor nincs semmibajom. miért nem tudom abbahagyni?? (felnőttek előtt szégyenlem ha meglátják a kezem)

2014. jan. 28. 14:42
 1/7 anonim válasza:
0%

önző vagy picinyem. szereted magad sajnáltani. az egész önsajnálat, és ha talpra állnál önerőből, akkor nem kéne mártírt játszanod.


sok sikert és hajrá ;)

2014. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez egyáltalán NEM önsajnáltatás!-.-" nem játszom a mártírt..egy kérdést tettem fel ha nem tudsz rá NORMÁLIS választ adni akkor felesleges ide írnod..
2014. jan. 28. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy szakembert aki sgit mert ez nnem normális és tuti van oka. nem felnöttek elött nem szégenyled? sokan csinálják ezt a környezetedben?
2014. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erőszakkal hagyd abba, csinàlj bàrmi màst a késztetés idején. Ha így sem megy akkor szólj a szüleidnek, mert ez az önkinzàs segítséget igényel. Sztem az önutàlat is közre jàtszik.
2014. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4.válaszoló ez nagyon nem önsajnáltatás csak segítséget kértem..hogy hogy tudnám ezt megszüntetni..a szüleimet (pontosabban csak szülőmet) inkább hagyjuk mert tudd róla de nem érdekli..
2014. jan. 28. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Akarat! Ez elengedhetetlen az élethez! Ez nincs neked, ezt kell erősíteni! Mindent lehet, csak akarni kell!!

Nyavalyogni a legkönnyebb, de szembenézni a dolgokkal és megoldani az a nehezebb. Van akinek sikerül, van akinek nem. Döntsd el te melyik kategóriába szeretnél tartozni.

2014. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először ki kell derítened, hogy miért vagdosod magad.


Én járok vele pszichológushoz, és próbálok leszokni, de állandóan ideges vagyok, mintha holnap lenne érettségi, és semmit nem készültem volna. Ilyenkor úgy érzem, hogy csöpög a fülemből az adrenalin, szédülök, hányingerem van, nem kapok levegőt, és muszáj megvágnom magam, különben a szívem felmondja a szolgálatot.

2014. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!