Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lesz még ilyen rossz?

Meddig lesz még ilyen rossz?

Figyelt kérdés

50 mg-os Sertralint, és 25 mg-os Ataraxot szedek.

Eleinte az Atarax miatt nem szorongtam, és nem ériztem a gyógyszer kezdeti mellékhatásait sem.

Most már eltelt 2 hét, és hiába veszem be az Ataraxot, érzem, hogy egész nap idegeskedek, szorongok, görcsölök. A hangulatom is romlott, teljesen visszaestem a régi állapotomba. Felerősödtek a hangulat és érzelemingadozásaim is, és újonnan megint rengetegszer akarok öngyilkos lenni...

Meddig fog még ez tartani?

Mikor fog már beállni a gyógyszer?

16/F



2014. jan. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem 4 hónapig szedették a Sertralint és nem lettem jobban, sőt rosszabbul. Nyugtatóval, mozgással, vitaminokkal, relaxációval, légzésgyakorlattal gyógyultam meg generalizált szorongásból. Ennek már két éve.
2014. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak szorongásom van, hanem depressziós is vagyok, kényszerbetegség, és valószínűleg kezdetleges személyiségzavar.
2014. febr. 1. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!