Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok jol, nem tudok...

Nem vagyok jol, nem tudok aludni lassan ket honapja a horror filmektol. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Par honapja neztem utoljara horrofilmeket a baratommal, amit mar akkor ereztem , hogy nagyon rossz hatassal lesz ram a kozeljovobe. Felos tipus vagyok, de az utobbi harom horrorfilm bagyin kiakasztott : felek otthon egyedul lenni, ejszakara kislampaval alszom el, remalmok gyotornek, sokszor felriadok ejszaka, ugyerzem hogy nez valaki (de szerinten ezt is csak bekepzelem) es meg sorolhatnam az ilyen problemaim. Egyedul a baratom mellett erzem magam jol, es vele alszok nyugodtan, de sajnos a tavolsag miatt ez is maximum hetvegente kivitelezheto. Valaki nem tudna valamilyen tanacsot adni hogy mit tehetnek ez ellen? Vagy beszelgetne velem barki is? :/ bocsanat hogy ertelmetlenul/osszefuggestelenul/ekezet nelkul irtam, de folyton felbeszakitottak mig irtam ezt a kerdest. Ne rohogjetek i legyszi. Koszonom 17/L

2014. febr. 4. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi volt a film címe, elárulod? :)

Egyébként nézd vissza őket nappal, nekem segített régebben, amikor én is szorongtam utána. Most már 23 éves vagyok, közvetlenül a filmek után kicsit félek a fürdőszobában, de egyébként már semmilyen hatással nincsenek rám. Amikor nézem, félek és izgulok, de utána akár egyedül is elvagyok a házban.

2014. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem az segített, hogy belegondoltam, hogy milyen valószínűtlen, hogy a szobámban legyen egy szellem és jelezzen is nekem. :D

Attól, hogy húsvér ember nézzen, sosem féltem, mert azt is tök valószínűtlennek tartom, hogy valaki pont a mi házunkban bujkáljon.

Szóval mindig belegondoltam, hogy mi van, ha tényleg les egy szellem és jelez nekem, milyen vicces lenne már, ilyenkor mindig rám jött a röhögés. Még nem látogattak meg, pedig évek óta röhögök rajtuk. :)

2014. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, en nem mernem ujra vegig nezni, barmit, csak ne horrort, egyiket eleg volt hallgatni a moziban (Demonok kozott), masik ketto meg iszonyu latvany/smink miatt volt rossz hatassal ram (na meg alapbol rosszul erzem magam e gonosz vilag miatt) , az meg a texasi lancfuresz volt meg a pentek13. Nem akarom ujra nezni, utalom az eroszakot. De viszont eddig ram se voltak nagy hatassal a horrorfilmek. Paranornal activity osszes reszet lattam de szinte nevettem rajta.
2014. febr. 4. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, talán segít a megoldásban:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia. van egy tanácsom ami nekem segitett. nezd meg a horrorra akadva valameik részét és elmúlik! de amugy igen a démonok között az eggyik legjobbak közé sorolható horrorfilm :) Simán megértem hogy min parázol!!
2014. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adrianka2002 válasza:
Nekem nem is a filmek hanem a történetek miatt van egy kis gáz!Ilyenkor megpróbálok valami jóra gondolni meg hogy velem úgy se történik meg!Álltalában bejön de ha nem akkor délig csukom be a szemem és akkor akarva akaratlanul sikerül elaludnom!
2014. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!