Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utalhatnak valamilyen betegség...

Utalhatnak valamilyen betegségre ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

- Kb. 3 éve remegnek a kezeim, lábaim, a nyakam, stresszhelyzetben erősödik. Neurológián nem jöttek rá, mi ez.

- Gyomorproblémáim vannak, ami azt jelenti, hogy ha nem eszek egy óráig, már nagyon éhes vagyok, és egyébként a gyomrom is olyan hangosan korog, hogy az nem normális.

- Újabban észrevettem, hogy sokkal többet tanulok, mint az ismerőseim, mégis sokkal rosszabb eredményeket érek el. Most ott tartok, hogy szinte már mindenből megbukok.


2009. dec. 7. 07:26
 1/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2009. dec. 7. 07:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináltass vérképet, mert lehet pajzsmirigy probléma is.
2009. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az már megvolt, amikor a remegésemmel kapcsolatban végeztek vizsgálatokat.
2009. dec. 7. 07:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alacsony vércukorszint okozhat ilyen problémát,és az alacsony vérnyomás.A tanulásra jó a Magne B6 kapszula,és a stresszre is.Igyál több folyadékot,és ha érzed ezt a remegést kapj be egy kockacukrot.Vegyél egy vérnyomásmérőt és amikor érzed a problémát mérd meg a vérnyomásod.Mindenféleképpen csináltass egy vérképet.(Körzeti doki ad beutalót.)
2009. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vércukorszintemet vizsgáltattam, mert mert felmerült az is, hogy ilyen fiatalon már cukorbeteg vagyok. Az eredmények alapján azt mondták, semmi bajom.

Vérnyomásomat is mérték, az inkább magasabb volt a kelleténél.

A Magne B6 biztos működik tanulásnál, de ha ezek a problémák összefüggnek, inkább szeretnék rájönni az okára, és nem gyógyszerekbe menekülni. De amúgy köszi a tippet, ki fogom próbálni.

A kockacukor az miért is? :)

2009. dec. 7. 08:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez főleg a szorongástól, stressztől lehet.
2009. dec. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kockacukor az akkor kell,ha alcsony a vércukorszinted.Próbálj meg relaxálni.Vagy jógázni.Szerintem is sok a stressz a suli miatt.Valahogy lazítanod kellene.Esetleg még az úszás,vagy egy 10 alkalmas masszázs is jót tenne.
2009. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
idegi eredetű lehet a problémád
2009. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!