Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ha állandóa...

Mit csináljak hogy ha állandóan szorongok?

Figyelt kérdés
Állandóan minden kis dolog miatt parázok pl. jól csináltam-e valamit. A családomból soha senkivel nem tudok elbeszélgetni senkit nem érdekelnek a problémáim pl. anyuék mindig azt mondják hogy hülyeségeket beszélek. Ez világ életembe így volt, ezért sokszor számítógépezek, mert a családból senki sem beszél velem. L/20
2014. febr. 7. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Először is ne a gép előtt ülj. Napi max fél óra, megnézed a leveleid, facebook ezazamaz, de ennyi. Legyél minél többet a szabadban ez a legfontosabb ne a 4 fal között ülj. Heti 3 alkalommal este járj el edzeni valahova. Mozdulj ki minden nap, vagy barátnőzni, rokont meglátogatni stb. És ne foglalkozz azzal ki mit mond.
2014. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én a sporttól csak még idegesebb lettem...akkor nyugodtam meg ha leültem a seggemre. amúgy még én is szenvedek, nem találtam megoldást
2014. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Íjál, ha van kedved hozzá. Én szívesen meghallgatlak, és válaszolok is.
2014. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 3005 válasza:
Beszélj egy pszichológussal.
2014. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valamilyen szinten nekem is vannak de inkább voltak szorongásaim bizonyos szituációkban, élethelyzetekben. Mióta sportolok azóta kitudtam lazulni,értelmet adott a minden napjaimnak(küzdősport)!! Keress te is olyan elfoglaltságot ami megtud nyugtatni,magabiztosságot ad,és ha még haszna is van akkor meglátod jobban fogod magad érezni!! Továbbá érd el szüleidnél hogy hallgassanak meg, tegyél érte hogy viszonyotok bensőségesebb legyen....gondold végig hogy azok a problémák melyekkel szüleidhez fordulsz azok tényleg olyan nagy volumenűek e mint ahogy azt te gondolod, vagy jól tálalod e nekik a problémáidat...??!
2014. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!